Felixas Afena-Gyanas | Scanpix nuotr.

Felixas Afena-Gyanas | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį „Roma“ ir „Genoa“ susitiko Italijos pirmenybių rungtynėse. Pergalę 2:0 šventė Jose Mourinho auklėtiniai, nugalėję naująją Andrejaus Ševčenkos ekipą.

Rungtynių didvyriu tapo iš Ganos kilęs 18-metis Felixas Afena-Gyanas. Jaunas puolėjas aikštėje pasirodė 74-ą minutę ir spėjo pasižymėti dubliu. F.Afenai-Gyanui tai buvo pirmieji įvarčiai „AS Romos“ klube. Jis taip pat tapo pirmuoju 2003 m. gimusiu žaidėju, pasižymėjusiu bent vienu įvarčiu „Serie A“ rungtynėse.

Po pirmojo tikslaus smūgio F.Afena-Gyanas skubėjo prie J.Mourinho. Portugalas atskleidė, kad puolėjas jam priminė duotą pažadą.

18 y.o Felix Afena-Gyan celebrates with Mourinho after scoring his first Serie A goal . from soccer

„Pažadėjau Felixui nupirkti batus, kurie jam labai patinka. Tai labai brangi batų pora, kainuojanti apie 800 eurų. Dėl to jis po įvarčio ir pribėgo prie manęs ir pasakė, kad nepamirščiau to, ką pažadėjau. Galiu pasakyti, kad pirmas dalykas, kurį rytoj padarysiu, tai nubėgsiu nupirkti jam batus“, - sakė J.Mourinho.

F.Afena-Gyanas sezoną pradėjo „Romos“ jaunių gretose, kur per 5 rungtynes spėjo įmušti 6 įvarčius. Tiesa, į jaunių klubą jis veikiausiai nebegrįš. J.Mourinho patikino, kad nori pasilikti puolėją pagrindinėje ekipoje.

„Atsiprašau jaunių komandos ir jų trenerio, bet Felixas liks su mumis. Mane Felixas labiausiai sužavėjo tuo, kad įtemptais momentais išlaiko šaltą galvą. Jis gal nėra techniškiausias žaidėjas, bet, kai to reikia, sužaidžia labai ramiai ir protingai. Kai kurie jauni futbolininkai šiais laikais galvoja, kad jau žino viską, ir nesiklauso patarimų, o Felixas gaudo kiekvieną žodį ir stengiasi tobulėti“, - pridėjo J.Mourinho.

Pirmadienį J.Mourinho savo pažadą ištesėjo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų