Valdas Dambrauskas ir Mindaugas Nikoličius | Organizatorių nuotr.

Valdas Dambrauskas ir Mindaugas Nikoličius | Organizatorių nuotr.

 Sekmadienį Splito „Hajduk“ klubą treniruojantis Valdas Dambrauskas su komanda iškovojo įspūdingą pergalę. Rijekos mieste „Hajduk“ žaidė prieš dabartinį čempionato lyderį „Rijeka“ ir sugebėjo juos nugalėti. Lietuvio treniruojamas klubas aštuntą pridėto laiko minutę išplėšė pergalę rezultatu 3:2.

Nepaisant tokios pergalės, V.Dambrauskas išliko santūrus ir net pasakė, kad jo komanda šiose rungtynėse nebuvo geresnė, bet psichologinis pasiruošimas ir sėkmės faktorius lėmė tris svarbius taškus.

„Tai didelis Kroatijos lygos nuopelnas surengti tokias rungtynes ​​tokioje atmosferoje, kuriose susitiko dvi labai geros komandos. Atvykome labai gerai pasiruošę, tačiau jei kalbėti apie žaidimą apskritai, nemanau, kad buvome geresnė komanda. Kartais futbole reikia sėkmės, bet ypač reikia gerai pasiruošti psichologiškai. Mes tai turėjome, padarėme puikų darbą ne tik aikštėje, bet ir psichologiniu lygmeniu. Mes tiksliai žinojome, koks yra mūsų tikslas ir ką turime padaryti. Manau, dėl to nusipelnėme pergalės“, – kalbėjo V.Dambrauskas.

„Mano nuomone, „Rijeka“ tikrai yra aukščiausio lygio komanda. Reitingai nemeluoja, prieš juos žaidėme jiems esant lyderiais. Jie tai parodė aikštėje, mums buvo labai sunku. Turėjome daug situacijų, kurios rodo, kad dar turime daug ką nuveikti, kalbant apie perėjimą į puolimą, spaudimą, taktinius dalykus. Rungtynės baigėsi gerai, nes kai kuriose situacijose reagavome puikiai ir taip, kaip reikėjo. Kai praleidome įvartį ir rezultatas tapo 1:2, nepasidavėme ir grįžome į rungtynes. Iš karto atlikome keitimą ir pakeitėme situaciją aikštėje. Buvo pakilimų ir nuosmukių, bet džiugu, jog pavyko laimėti“, – toliau kalbėjo treneris.

„Žinome, ką turime daryti toliau. Nusimato sunkus grafikas, bei jei išlaikysime tokį mentalitetą, tikiu, kad rezultatai bus tokie patys“, – užbaigė lietuvis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų