„Mercedes“ vadovas perspėjo varžovus, Ch.Horneris iškviestas pas teisėjus (papildyta)

2021.11.21 19:20
Lewisas Hamiltonas | Scanpix nuotr.

Lewisas Hamiltonas | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį pirmą kartą istorijoje Katare buvo surengtos „Formulės 1“ lenktynės, kuriose nuo starto iki finišo dominavo britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“).

Dvi pergales iš eilės šventęs L.Hamiltonas sumažino deficitą nuo olando Maxo Verstappeno („Red Bull“) iki 8 taškų. Britui užtenka laimėti 2 likusias sezono lenktynes ir jis užsitikrins čempiono titulą. „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas po dar vienos L.Hamiltono pergalės perspėjo varžovus dėl to, kad britas dabar yra visiškai užsivedęs kovoti dėl titulo.

„Lewisas dabar yra ant bangos. Jie savo elgesiu Interlagose pažadino žvėrį ir tai puikiai matosi trasoje“, - sakė T.Wolffas.

L.Hamiltonas pažymėjo, kad mėgaujasi kova su M.Verstappenu: „Paskutinės dvi savaitės buvo fantastiškos, „nukirpome“ didelę dalį „Red Bull“ persvaros, bet nėra kada švęsti. Toliau sunkiai dirbsime su komanda. „Red Bull“ vis dar yra labai greiti. Tai matėme ir šiandien – jie labai lengvai lenkė daugelį pilotų, todėl žinome, kad negalime atsipalaiduoti. Pats mėgaujuosi kova dėl titulo. Man patinka tokia artima kova, patinka tokia įtampa. Žinau, kad paskutinėms dvejoms lenktynėms turėsime dar geriau pasiruošti, jei norime sėkmės“.

Prastesnės nuotaikos šį savaitgalį buvo „Red Bull“ komandoje. Ekipos vadovas Christianas Horneris po M.Verstappenui skirtos baudos išsiliejo ant trasos maršalo, mojavusio geltoną vėliavą. Ch.Horneris pareiškė, kad maršalas elgėsi nesąžiningai. Po lenktynių „Red Bull“ vadovas buvo iškviestas pasiaiškinti teisėjams.

„Noriu pažymėti, kad vertinu ir gerbiu maršalų darbą. Tiesiog man nepatiko jų darbas toje konkrečioje situacijoje. Jei mano žodžiai kažką įžeidė, tada aš atsiprašau. Apmaudu buvo atsidurti tokioje situacijoje prieš startą, bet Maxas ir visa komanda puikiai padirbėjo, kad sumažintume nuostolius“, - sakė Ch.Horneris.

Vėliau pranešta, kad teisėjai Ch.Horneriui skyrė oficialų įspėjimą.

Pats M.Verstappenas tikino, kad bauda prieš lenktynes jo nenustebino, nes jis „niekada nesulaukia dovanų iš teisėjų“. Olandas pridėjo, kad teisėjų bauda jį tik dar labiau motyvavo atsigriebti trasoje.

Priešpaskutinės – 21-os – sezono lenktynės gruodžio 5 d. vyks Saudo Arabijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų