„Australian Open“ vadovai nedarys jokių išimčių: galės žaisti tik nuo covid-19 pasiskiepiję tenisininkai

2021.11.20 12:07
Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

 „Australian Open“ teniso turnyro vadovas Craigas Tiley šeštadienį nusprendė užbaigti visas spekuliacijas dėl 2022 m. turnyro. Jis pažymėjo, kad „Australian Open“ galės žaisti tik nuo covid-19 pasiskiepiję tenisininkai.

„Pastebėjau, kad kilo daug spekuliacijų dėl turnyro reglamento. Noriu pažymėti, kad kai valstijos vadovas pristatė naująsias taisykles, mes visiems žaidėjams perdavėme žinią, kad turnyre galės žaisti tik nuo covid-19 pasiskiepiję tenisininkai. Novakas Djokovičius yra minėjęs, kad šia tema viešai nekalbės. Mes labai norėtume jį pamatyti turnyre, bet jis žino, kad čia galės atvykti tik tada, jei pasiskiepys“, - sakė C.Tiley.

Australijos ministras pirmininkas Scottas Morrisonas buvo užsiminęs, kad nepasiskiepiję žaidėjai galėtų atvykti į šalį, 14 dienų karantinuotis ir tada žaisti turnyre. Tam tereikėjo sulaukti Viktorijos valstijos, kurioje vyks turnyras, prašymo padaryti išimtį iš taisyklės. Visgi, Viktorijos valstijos vadovas Danielis Andrewsas patikino, kad visiems turi galioti vienodos taisyklės ir kad jokių išimčių nebus prašoma.

Turnyro dalyvių sąrašas turėtų paaiškėti maždaug gruodžio viduryje. Rafaelis Nadalis ir Serena Williams jau patikino, kad atvyks į turnyrą, o Novako Djokovičiaus situacija lieka neaiški.

2022 m. „Australian Open“ turnyro pagrindinio etapo kovos turėtų vykti sausio 17-30 d. N.Djokovičius šiemet 9-ą kartą tapo „Australian Open“ čempionu. Jis yra tituluočiausias visų laikų šio turnyro vyrų vienetų varžybų žaidėjas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų