Meilės trikampis | Scanpix nuotr.

Meilės trikampis | Scanpix nuotr.

  PSG komandos saugė 26-erių Aminata Diallo praėjusią savaitę atsidūrė areštinėje, o jai pareikšti įtarimai pasamdžius vyrus, kad šie sumuštų komandos draugę Kheirą Hamraoui, kuri yra ir jos konkurentė dėl žaidybinio laiko.

„L‘Equipe“ pranešė, kad praėjusį ketvirtadienį PSG futbolininkės kartu vakarieniavo restorane. Iš jo A.Diallo išėjo kartu su K.Hamraoui ir dar dviem kolegėmis. Jos įsėdo į vieną automobilį, kurį vairavo A.Diallo. Tuomet prie automobilio pribėgo kaukėti vyrai, geležiniais strypais pradėję daužyti K.Hamraoui kojas. Įtariama, kad užpuolikus pasamdė būtent A.Diallo.

„Le Monde“ praneša, kad policininkai ruošiasi apklausti buvusį garsų futbolininką Ericą Abidalį. Teigiama, jog K.Hamraoui telefone rasta SIM kortelė buvo registruota E.Abidalio vardu. Sklinda gandai, kad K.Hamraoui anksčiau, žaisdama Barselonoje, artimai bendravo su E.Abidaliu. Teigiama, kad tarp įtariamųjų gali atsirasti ir E.Abidalio žmona Hayet Abidal, kuri neva norėjo atkeršyti K.Hamraoui už tariamą romaną su jos vyru.

Panašu, kad gandai nebuvo laužti iš piršto. Penktadienį H.Abidal pareikalavo skyrybų su E.Abidaliu.

H.Abidal advokatas Nicolas Cellupica pažymėjo AFP, kad E.Abidalis pats pripažino, jog buvo neištikimas žmonai su K.Hamraoui. Jų romanas įsiliepsnojo tuomet, kai K.Hamraoui žaidė „Barcelonos“ klube, o E.Abidalis ten ėjo sporto direktoriaus pareigas. Pažymima, kad E.Abidalį prisipažinti privertė tai, kad K.Hamraoui telefone rasta jo vardu registruota SIM kortelė.

AFP susisiekė ir su E.Abidalio advokatu Olivier Martinu, bet šis pažymėjo, kad jo klientas kol kas nenori kalbėti šia tema.  

E.Abidalis su buvusia Alžyro gimnaste Hayet Kebir susituokė 2003 m. Pora kartu augina 5 vaikus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų