J.Masvidalis: „McGregoras nusibaigs „šniodamas“ narkotikus“ VIDEO (1)

2021.11.18 13:04
Conoras McGregoras ir Jorge Masvidalis | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras ir Jorge Masvidalis | Instagram.com nuotr

 Jorge Masvidalis dėl traumos buvo priverstas pasitraukti iš „UFC 269“ turnyro, kuriame negalės susikauti su Leonu Edwardsu. Šios naujienos pro akis nepraleido ir Conoras McGregoras. Airis priminė, kad J.Masvidalis anksčiau laimėjo „kiečiausio močkrušio“ diržą, o dabar elgiasi kaip „kalė“.

„Šiandien ir Jorge Masvadalio gimtadienis, bet jis pasielgė kaip kalė, pabėgdamas iš kovos su Leonu. Velniop tavo traumą. Jei pasirašei kontraktą dėl kovos, tai ir kovok. Atimkite iš jo tą diržą, kurio jis niekada nelaimėjo. Jis tik kalė, įsisukusi į chalatą“, - kirto C.McGregoras.

Trečiadienį „The MMA Hour“ laidoje J.Masvidalis, kalbėdamas su Arieliu Helwani, pateikė atsaką airiui.

„McGregoras yra tik pagiežos pilnas senis, kuris visą dieną rėkia ant televizoriaus. Liūdna, bet jis jau buvo palaužtas tiek daug kartų, kad jis nebegali išgelbėti savo kovotojo karjeros. Jis gaus galą „šniodamas“ narkotikus... Močkrušy, užsirašyk į reabilitaciją, ir deramai elkis su pagyvenusiais žmonėmis. Jei ne, tada galime susikauti ir pats tave išmokysiu pagarbos kitiems. McGregoras yra įsiutęs, nes Leonas priklauso tai pačiai agentūrai kaip jis ir tikėjosi gauti didžiausią karjeros uždarbį iš kovos su manimi. Dabar to nebebus. Tas mažas liliputas galėtų patarti Leonui palaukti šiek tiek laiko ir susikauti su manimi vėliau, kai tas čekis veikiausiai būtų dar didesnis, bet jis tėra apgailėtinas liliputas, todėl man nusišvilpt ant jo“, - sakė J.Masvidalis.

Šalia buvęs J.Masvidalio agentas Malki Kawa pažymėjo, kad C.McGregoras jau daug kartų atsisakė kovos su jo klientu: „Kiekvieną kartą po tokių McGregoro žinučių aš bandau jam skambinti ir derėtis dėl kovos, o jis visada atsisako kovoti su Jorge. Nežinau, ar tai tiesa, ar ne, bet girdėjau, kad UFC bandė porą kartų suorganizuoti Jorge kovą su Conoru, bet McGregoras visada atmesdavo pasiūlymus. Patys girdėjote, ką Dana White‘as kalba viešumoje. Jis aiškina, kad Jorge McGregorui yra per stambus varžovas ir t.t. Šia tema daugiau nėra ką pasakyti. Jorge priimtų kovą su McGregoru bet kokiomis sąlygomis“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS