Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
GYVAI. 56 min.
Copa America
Kanada
1
Urugvajus
1
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

J.Masvidalis su L.Edwardsu norėtų kovoti kovo mėnesį, tačiau turi ir kitą variantą: „Jeigu jis pasakys ne, tuomet išspardysiu Colby užpakalį“

2021.11.18 09:29
Jorge Masvidalis | Organizatorių nuotr.

Jorge Masvidalis | Organizatorių nuotr.

  Po Jorge Masvidalio traumos ir pasitraukimo iš „UFC 269“ turnyro britas Leonas Edwardsas apskritai nebeplanuoja kovoti šiemet. L.Edwardsas ESPN patikino, kad J.Masvidalis tėra traumą suvaidinęs apsimetėlis ir pažymėjo, kad pats į narvą grįš tada, kai gaus titulinę kovą prieš Kamaru Usmaną.

Visgi pats J.Masvidalis sako, kad su L.Edwardsu nori kovoti 2022 m. kovo mėnesį, tačiau nors tai įvardina kaip „pareigą“ ir „sąžiningumą“, bet pagrindiniu taikiniu jis mato neseniai antrąkart Kamaru Usmanui pralaimėjusį Colby Covingtoną.

„Jeigu L.Edwardsas pasakys ne, aš pasitrauksiu, o tada bus Colby“, - „The MMA Hour“ laidoje sakė J.Masvidalis.

Į L.Edwardso kaltinimus sukčiavimu, J.Masvidalis atkiro, kad „istorija yra jo pusėje“, o pasirašyta sutartis yra priežastis, kodėl jis nori kovą perkelti į kovo mėnesį.

„Pirmą kartą turiu du pralaimėjimus iš eilės. Turiu būti įsitikinęs, kad į narvą ateisiu visiškai sveikas ir galėsiu atiduoti visą save“, - sakė J.Masvidalis. „Jeigu jis norės palaukti iki vasario ar kovo mėnesio, galiu nukirsti jam galvą, kad žmonės pamatytų. Jeigu ne, ką aš galiu padaryti?“.

Iki šiol vienintelis šių kovotojų susitikimas buvo nesankcionuotas. UFC renginio Londone užkulisiuose L.Edwardsas nutraukė J.Masvidalio interviu ir įvyko apsikeitimas smūgiais. Visgi oficialiai suplanuotos kovos teko palaukti dvejus metus, kol J.Masvidalis turėjo dvi kovas dėl čempiono titulo, o L.Edwardsas surinko 10 pergalių iš eilės seriją, tačiau nesugebėjo sužavėti Nate‘o Diazo.

J.Masvidalis sako, kad jis vengs operacijos, tačiau jis pats negali daryti įtakos reabilitacijos laikotarpiu, o tai jį iš rinkos pašalins penkioms ar šešioms savaitėms.

Paklausus apie galimą kovą su C.Covingtonu, J.Masvidalis pažymėjo, kad jo prioritetas yra L.Edwardsas.

Jeigu L.Edwardsas kovotų dėl titulo, tai C.Covingtonas būtų labai logiškas varžovas J.Masvidaliui. MMA ekspertai siūlė C.Covingtonui ir J.Masvidaliui, buvusiems komandos draugams ir kambariokams, susitikti kaip treneriai kito sezono „The Ultimate Fighter“ realybės šou, tačiau J.Masvidalio vadybininkas Malki Kawa sakė, kad dėl filmavimo laiko ir treniruočių stovyklos, tam laikas nėra idealus.

J.Masvidalis neprieštaravo idėjai stoti prieš kameras prieš C.Covingtoną, tačiau tai nėra kažkas, ko jis labiausiai nori. Patirtis kitame realybės šou „Exatlon Estados Unidos“ išmokė jį, kad tokiame dalyke yra mažai žavesio.

„Be didelių pinigų aš nieko nedarysiu“, - sakė J.Masvidalis. „Šiek tiek dirbau TV, dalyvavau realybės šou ir panašiai bei žinau, ką tai reiškia. Tai yra sunkiau nei būti sporto salėje, nes jie vis prašo: ar gali padaryti tą? Ar gali tai suvalgyti? Velniop, palikite mane ramybėje. Turėčiau gauti gražų atlygį, kad daryčiau tokį dalyką. Šešios savaitės? Turite sumokėti, jeigu norite pamatyti, kaip žmonės treniruojasi su „Gamebred“. Jei ne, palikite mane namuose“.

J.Masvidalis lauks, ką pasakys L.Edwardsas ir ar sutiks kovoti kovo mėnesį. Kitu atveju, jam tiks bet kuris iš TOP-5 varžovų. Jo tikslas – užsidirbti pinigų ir išlikti viršuje, kol 2022 m. jis baigs karjerą.

„Pirmiausia norėčiau susitvarkyti su kale Leonu, o tuomet pasirūpinčiau trapia žiurke“, - sakė J.Masvidalis. „Kamaru Usmanas išspardė jo užpakalį taip stipriai, kad dabar jis yra malonus vyrukas. Koks velniškas įvykių posūkis. Jis suknistas bailys“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
A LYGA