C.McGregoras sako žinojęs, kad kovoje prieš D.Poirier gali lūžti koja: „Sugrįšiu ir viskas bus išspręsta“ airis apie tą vakarą parašė ne vieną žinutę (3)

2021.11.18 08:56
Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Conoras McGregoras prieš trečią tarpusavio dvikovą su Dustinu Poirier teigia žinojęs, kad jo koja yra pažeista, todėl, pasak jo, jis ruošėsi praleisti laiką ant nugaros.

Trečiadienį „Twitter“ socialiniame tinkle paskelbtose žinutėse buvęs dviejų svorio kategorijų UFC čempionas atskleidė, kad būtent dėl to, jog žinojo apie problemas, jis per daug nereagavo į lūžusią koją pirmojo raundo pabaigoje.

„Paskutinėje stovykloje man buvo labai pažeista kairė koja“, - rašė C.McGregoras. „Daugelį savo treniruočių sesijų pradėjau nuo atviros gynybinės pozicijos ant nugaros. Ten ir likau. Visas raundas ant nugaros. Aš mušiau žmones tol, kol jie nuo manęs atsitraukdavo. Tai pasidarydavo kova. Tikra istorija“.

Pasak C.McGregoro, lūžis įvyko lygiai toje pačioje vietoje, kur jis turėjo problemų treniruočių stovykloje, todėl jis nenustebo, kai kovos metu jo koja susvyravo.

„Ta pati koja, ta pati vieta. Todėl nebuvo jokio šoko, kaip Chrisui Weidmanui ar Andersonui Silvai. Žinojau, kad kažkas gali nutikti“, - rašė C.McGregoras. „Chrisas buvo nusiminęs dėl mano kalbų. Galvojo, kad aš taikausi į jį, bet tai netiesa. Jeigu reikia paguodos dėl mano reakcijos, tai buvo todėl, kad galvoje aš jau tai buvau numatęs“.

Anksčiau C.McGregoras ir jo stovykla tvirtino, kad iš anksto buvo įspėję UFC dėl traumos. UFC prezidentas Dana White‘as sakė, kad C.McGregoras prašė ir gavo leidimą apsiklijuoti kulkšnis, tačiau nusprendė to nedaryti.

Nepaisant tariamos traumos, C.McGregoras jautėsi taip, lyg pirmame raunde būtų pirmavęs. Kol D.Poirier atlikinėjo smūgius rankomis ir alkūnėmis, C.McGregoras džiaugėsi atsakomaisiais smūgiais.

„Jam skaudėjo galvą, man skaudėjo koją“, - rašė C.McGregoras. „Viskas dėl to yra gerai. Tačiau negalima sakyti, kad jo koja taip pat nebuvo pažeista. Aš tą šlaunį gerai susmulkinau. Jaučiu, kad tai dar tiesiog neišspręsta. Tai yra teisingiausias atsakymas, kurį galiu duoti“.

Vėliau C.McGregoras paskelbė vaizdo įrašą, kuriame ant D.Poirier veido matosi smūgių žymės. Airis pažymėjo, kad tai yra padaryta žala, kurią jis padarė gulėdamas ant nugaros.

Nors rezultatas vis tiek yra pralaimėjimas, C.McGregoras nėra nusiminęs dėl to, ką jis padarė būdamas tokioje pozicijoje. Jis žada, kad su D.Poirier dar turi nebaigtų reikalų ir kai bus pakankamai sveikas, jis sugrįš.

„Tikrai bjaurios alkūnės ir smūgiai kojomis“, - sakė C.McGregoras. „Nedarykite klaidos, jie nekantriai laukia to, kas ateis. Aš sugrįšiu ir viskas bus išspręsta. Galutinai“.

Nors tiksliai nėra žinoma, kada C.McGregoras galės vėl kovoti, tačiau jis yra užsiminęs apie sugrįžimą 2022 m. vidurį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų