Puolime spindėjęs R.Giedraitis vedė „Baskonia“ į pergalę (2)

2021.11.16 23:11
Rokas Giedraitis | Scanpix nuotr.

Trenerį pakeitusi Vitorijos „Baskonia“ (4/6) komanda su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu pasiekė pergalę Eurolygoje.

Baskų klubas, prie kurio vairo debiutavo Nevenas Spahija, namuose 93:74 (25:22, 30:10, 13:21, 25:21) susitvarkė su Belgrado „Crvena Zvezda“ (4/6) krepšininkais.

22 minutes rungtyniavęs T.Sedekerskis pelnė 9 taškus (0/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Savo ruožtu R.Giedraitis per 31 minutę spindėjo rezultatyvumu. Puolėjas įmetė 21 tašką (2/3 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius, perėmė 1 kamuolį ,atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, kartą pats prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Pirmajame kėlinyje dar vyko atkakli kova, tačiau antrajame situacija pasikeitė. Aikštės šeimininkai jį pradėjo atkarpa 12-0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (37:22).

Pirmosios rungtynių dalies pabaigoje atstumas dar labiau išaugo ir jau siekė 23 taškus (55:32).

Gynyboje sunkiai tvarkęsi serbai trečiajame kėlinyje leido dar labiau padidinti skirtumą (59:34). Nors pastarieji dar aptirpdė deficitą, tačiau sukurti stebuklo jau nepavyko ir pergale džiaugėsi baskai – 93:74.

„Baskonia“: Stevenas Enochas 23 (10/12 dvit., 3/3 baud., 11 atk. kam., 32 n. b.), Rokas Giedraitis 21 (5/8 trit.), Wade‘as Baldwinas 14, Tadas Sedekerskis ir Simone Fontecchio (6 atk. kam., 7 rez. perd.) po 9.

„Crvena Zvezda“: Nikola Ivanovičius 21 (5/6 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 27 n. b.), Maikas Zirbesas 12, Ognjenas Dobričius ir Austinas Hollinsas po 11, Ognjenas Kuzmičius 10 (8 atk. kam.).