„Chargers“ ir „Vikings“ rungtynėse – išskirtinis dėmesys S.Milinytei | asmeninio archyvo nuotr.

„Chargers“ ir „Vikings“ rungtynėse – išskirtinis dėmesys S.Milinytei | asmeninio archyvo nuotr.

 Simona Milinytė, dar žinoma kaip Simonna, apsilankiusi Los Andželo „Chargers“ NFL amerikietiško futbolo rungtynėse sulaukė išskirtinio dėmesio.

„Gavau pakvietimą atvykti į varžybas iš pačios komandos, kadangi ne tik komandos Twitter profilis, bet ir nemažai žaidėjų seka mane socialiniuose tinkluose. Už komandos marketingą atsakingi žmonės susisiekė su manimi ir pasiūlė atvykti į jų varžybas. Kadangi tikrai visad norėjau išmokti ir suprasti, bei pradėti domėtis šiuo sportu – mielai sutikau.“ – pasakoja Simonna.

Komandos vadyba atsiuntė Lietuvių kilmės aktorei, bei dainininkei komandos atributiką, bei VIP pakvietimus į varžybas.

„Tik atvykusi buvau paprašyta parašyti man paskirtai PR atstovei, kuri mane pasitiko, nuvedė į pačią aikštelę bei pasodino komandos savininkų ložėje – tiesiai prieš žaidėjus. Buvo be galo smagu! Susipažinau su daug įdomių žmonių, aktorių, sportininkų. Sedėjome kartu su Los Andželo „Kings“ ledo ritulio žaidėjais, todėl mūsų ložėje buvo tikrai linksma kompanija. Ten teko taip pat pabendrauti ir su „Netflix“ žvaigžde Darrenu Barnetu, NFL legenda LaDainianu Tomlinsonu bei daugybe kitų smagių žmonių.“ – įspūdžiais dalinasi mergina.

Simonai buvo ne tik paskirta pirma eilė VIP ložeje, pačioje aikštelėje, tačiau ir profesionalūs fotografai, kurie rūpinosi merginos nuotraukomis, bei VIP leidimai, su kuriais Simonna buvo pakviesta eiti į patį aikštelės vidurį oficialioms komandos nuotraukoms.

„Šių varžybų tikrai niekad nepamiršiu. Esu labai dėkinga Los Andželo „Chargers“ NFL komandai už tokį priėmimą. Ne tik be galo smagiai praleidau laiką, pabendravau ir susipažinau su nuostabiais žmonėm, bei žaidėjais, tačiau ir tikrai pagavau šio sporto azartą. Nuo šiol manau tikrai daug labiau pradėsiu domėtis šiuo sportu.“ – šypsosi aktorė.

Minesotos „Vikings“ šias rungtynes laimėjo rezultatu 27:20 ir iškovojo 4-ą pergalę per 9 reguliariojo sezono rungtynes. „Chargers“ turi 5 pergales ir 4 pralaimėjimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų