Lietuvos rinktinė 2021-uosius metus užbaigė lygiosiomis su Kuveitu VIDEO (14)

2021.11.15 20:56
Lietuva - Kuveitas rungtynių akimirka l Irmanto Gelūno/BNS Foto nuotr.

Lietuva - Kuveitas rungtynių akimirka l Irmanto Gelūno/BNS Foto nuotr.

Pirmadienį Vilniuje įvykusios draugiškos rungtynės tarp Lietuvos ir Kuveito rinktinių baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Fiodoras Černychas 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas. Viliaus Armanavičiaus 10-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. Bandaras Bourslee 14-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau Edvinas Gertmonas sėkmingai apgynė lietuvių vartus. Donatas Kazlauskas 26-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas. Fawazas Ayedh Al Otaibi 43-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir išvedė Kuveito rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Justas Lasickas 54-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Netrukus pastarasis atliko pavojingą smūgį dešine koja į artimąjį vartų kampą, tačiau vartininkas šį kartą sėkmingai atrėmė kamuolį. Mobarakas Al Faneeni 65-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio. Baderis Al Mutwa 82-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus nepavyko. F.Černycho 89-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir lietuvių šį kartą rengta ataka nutrūko.


Rungtynių eiga:

90 min. Draugiškos rungtynės baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

90 min. Pridedamos 5 papildomos žaidimo minutės. 

89 min. F.Černycho smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir lietuvių šį kartą rengta ataka nutrūko. 

82 min. Baderis Al Mutwa baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

65 min. Mobarakas Al Faneeni atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

60 min. J.Lasickas atliko pavojingą smūgį dešine koja į artimąjį vartų kampą, tačiau vartininkas šį kartą atrėmė kamuolį.

54 min. ĮVARTIS! Justas Lasickas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. Lietuvos rinktinė po pirmojo kėlinio atsilieka minimaliu rezultatu 0 – 1.

45 min. Pridedama 1 papildoma žaidimo minutė.

43 min. ĮVARTIS! Fawazas Ayedh Al Otaibi nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir išvedė Kuveito rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

35 min. Egidijus Vaitkūnas atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko. 

33 min. A.Novikovas atliko smūgį kaire koja į tolimąjį vartų kampą, tačiau Kuveito rinktinės vartininkas dar kartą atrėmė kamuolį.

26 min. Donatas Kazlauskas atliko galingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

19 min. Fawas Ayedh Al Otaibi pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau lietuviai prie savų vartų apsigynė užtikrintai.

14 min. Bandaras Bourslee atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau Edvinas Gertmonas sėkmingai apgynė lietuvių vartus.

13 min. F.Černychas atliko pavojingą smūgį kaire koja, tačiau kamuolys atsidūrė Kuveito vartininko Khaledo Al Rashidi rankose.

10 min. Viliaus Armanavičiaus smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

7 min. Fawazas Ayedh Al Otaibi baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau sukurti pavojaus prie lietuvių vartų nepavyko.

2 min. Fiodoras Černychas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti šį kartą nepavyko.

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai:

• Lietuviai paskutinėse pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėse svečiuose 0 – 1 turėjo pripažinti Šiaurės Airijos rinktinės pranašumą. Tuo tarpu Kuveitas draugiškose rungtynėse net 0 – 7 krito prieš Čekijos futbolininkus.

• Šios rinktinės tarpusavyje paskutinį kartą susitiko 2006 metais, tuomet pergalę minimaliu rezultatu 1 – 0 šventė Kuveitas.

• Prie Lietuvos rinktinės prisijungė su U21 rinktine iki tol treniravęsis ir rungtynes Šiaurės Airijoje sužaidęs Artemijus Tutyškinas.


Komentarai: 

Valdas Ivanauskas, Lietuvis rinktinės vyriausiasis treneris:

„Laukia paskutinės šių metų rungtynės, norisi metus užbaigti pergalingai ir sieksime tik pergalės. Žaidėjai tą supranta, norisi išeiti į kitus metus su pergale. Laukia rungtynės su Kuveitu, varžovas – kaip ir žinomas, kaip ir nežinomas, žiūrėsime paskutines jų rungtynes, trenerių štabas kažkiek jau matėme jų momentus, turime omenyje savo taktiką, žaidėjus, tad sieksime tik pergalės. Čia nėra bandymų poligonas, kad būtų galima eksperimentuoti, norisi tikrai užbaigti metus pergale, tie žaidėjai, kurie išeis į aikštę, tikrai kovos dėl tos pergalės ir manau, kad mūsų rinktinės mentalitetas jau yra pasikeitęs, o tas labai džiugina. Tikėsimės, kad tie nauji žaidėjai, kurie bus vienuoliktuke, jie pasieks tą teigiamą rezultatą. Nors rungtynės nėra oficialios, bet už jas yra skiriami reitingo taškai, o mes tuos taškus norime susirinkti. Suprantama, kad yra daug kritikos dėl nepelnytų taškų, bet pats žaidimo stilius, manau, yra pasikeitęs. Rinktinėje yra ir naujų žaidėjų, tikslas ir buvo, kad nauji žaidėjai integruotųsi į rinktinę, nes jaunimo ir vyrų futbolas yra skirtingi dalykai

Ovidijus Verbickas, Lietuvos rinktinės narys:

„Varžovas nelabai mums žinomas, bet manau, kad bus įdomu, nes jie nėra iš Europos, jie atvyko iš Azijos. Sieksime tik pergalės, atiduosime visas jėgas tam, kad ją pasiektume ir metus užbaigtume pergalingai, tai ir yra svarbiausia. Belfaste buvo tikrai sunkios rungtynės, daugiau teko gintis, mažiau kontroliavome kamuolį. Bet atsistatymas vyksta pačiame aukščiausiame lygyje, aišku, kažkiek prisidėjo ir kelionė, nes skridome iškart po rungtynių. Dabar turėjome daugiau nei 24 valandas, kurias praleidome viešbutyje su gydytojais, ir manau, kad būsime maksimaliai pasiruošę rungtynėms. Kiekvienos rungtynės yra svarbios ir visada norisi laimėti, jei nenori laimėti – geriau neiti į aikštę. Kadangi tai bus paskutinės metų rungtynės ir nebus, kada pasitaisyti, tai sieksime tik pergalės ir gera nata užbaigti metus."

Andresas Carrasco, Kuveito rinktinės vyriausiasis treneris:

„Mūsų laukia sunkios rungtynės, Lietuva yra gera, jauna komanda, kuri pastaruoju metu turėjo neigiamų rezultatų, tad esu tikras, kad jie bandys pakeisti šią dinamiką. Mums taip pat bus sunku, dėl oro aikštės, nes nesame pratę prie tokios temperatūros, tačiau dirbome tam, kad kuo greičiau prisitaikytume ir kad pasirodytume taip gerai, kaip tik galime. Žinoma, matėme paskutines kelias jų rungtynes, žinome, kad jie fiziška komanda, taip pat jie turi jaunų žaidėjų ir žinome, kaip minėjau, kad jie yra prastų rezultatų serijoje, nes jie žaidė prieš geras Europos komandas. Manau, kad rungtynėse jie stengsis iš visų jėgų ir bandys laimėti, jiems pergalės reikia taip pat, kaip ir mums, todėl tai bus labai sunkios rungtynės tarp dviejų komandų, kurios sieks laimėti. Žinoma, tai nėra pasiteisinimas, tačiau realybė tokia, kad mūsų šalyje žaidėjai yra pratę rungtyniauti ant natūralios žolės ir kitokiomis sąlygomis – tarp oro temperatūros čia ir Kuveite dabar yra maždaug 20-25 laipsnių skirtumas, tad tai nėra mūsų persvara, turime kovoti ir prieš šią situaciją. Aišku, žinojome tai dar prieš čia atvykstant, pastarosiomis dienomis ruošėme komandą tam ir tikiuosi, kad sužaisime geras rungtynes.


Komandų forma: 

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA