Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

O.Verbickas: „Jei nenori laimėti – geriau nė neiti į aikštę“

2021.11.15 11:40
Ovidijus Verbickas | Elvio Žaidario nuotr.

Ovidijus Verbickas | Elvio Žaidario nuotr.

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė šiandien užbaigs savo kalendorinius metus – paskutinėse 2021-ųjų rungtynėse Valdo Ivanausko auklėtiniai susikaus su Kuveito rinktine.

Kontrolinės rungtynės Vilniaus LFF stadione prasidės 19 valandą.

Prieš rungtynes kalbėjęs Lietuvos rinktinės narys Ovidijus Verbickas teigė, kad nors varžovas nėra gerai žinomas, komanda kausis tik dėl pergalės.

„Varžovas nelabai mums žinomas, bet manau, kad bus įdomu, nes jie nėra iš Europos, jie atvyko iš Azijos. Sieksime tik pergalės, atiduosime visas jėgas tam, kad ją pasiektume ir metus užbaigtume pergalingai, tai ir yra svarbiausia“, – sakė futbolininkas.

Jo teigimu, prieš kelias dienas vykusios rungtynės Šiaurės Airijoje iš žaidėjų pareikalavo daug jėgų, tačiau atsistatymas vyksta pagal planą, tad pasiruošimas mačui turėtų būti maksimalus.

„Belfaste buvo tikrai sunkios rungtynės, daugiau teko gintis, mažiau kontroliavome kamuolį. Bet atsistatymas vyksta pačiame aukščiausiame lygyje, aišku, kažkiek prisidėjo ir kelionė, nes skridome iškart po rungtynių.

Dabar turėjome daugiau nei 24 valandas, kurias praleidome viešbutyje su gydytojais, ir manau, kad būsime maksimaliai pasiruošę rungtynėms“, – mintimis dalinosi Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas.

Paklaustas, ar Kuveito rinktinė – egzotiškiausias varžovas, prieš kurį O. Verbickui gali tekti varžytis aikštėje, žaidėjas taip pat turėjo atsakymą.

„Man asmeniškai – taip, nes kol kas žaidžiau tik prieš Europos rinktines, tai man būtų pirmas toks varžovas, būtų tikrai įdomu sužaisti“, – neslėpė saugas.

Spaudos konferencijos pabaigoje O. Verbickas dar kartą akcentavo, jog, nepaisant to, kad tai bus kontrolinės rungtynės, pergalė čia yra ne mažiau svarbi nei oficialiose akistatose.

„Kiekvienos rungtynės yra svarbios ir visada norisi laimėti, jei nenori laimėti – geriau neiti į aikštę. Kadangi tai bus paskutinės metų rungtynės ir nebus, kada pasitaisyti, tai sieksime tik pergalės ir gera nata užbaigti metus“, – sakė jis.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų