Lietuvos rinktinės stovyklą palikęs E.Dubickas pelnė įvartį Italijoje kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2021.11.14 19:58
Edgaras Dubickas (kair.) | Organizatorių nuotr.

Penktadienį ant Lietuvos rinktinės atsarginių suolo likęs puolėjas Edgaras Dubickas rytoj prieš Kuveitą tikrai nežais. Lietuvis jau sugrįžo į Italiją ir šiandien žaidė Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse.

„PIacenza“ klubo puolėjas rungtynes prieš „Fiorenzuola“ pradėjo ant suolo, o į aikštę žengė iškart po pertraukos. E.Dubickui pavyko pakeisti rungtynių eigą, kadangi jis 82 minutę realizavo paskirtą baudinį ir padėjo savo klubui iškovoti tašką išvykoje, nes rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 1:1, o po lygiųjų „Piacenza“ su 17 taškų pakilo į dešimtą vietą.

Tuo metu Ispanijos ketvirtoje lygoje šįvakar Svajūnas Čyžas aikštėje pasirodė 70 minutę, bet savo komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo. Lietuvio atstovaujamas „Antequera“ klubas namuose 0:2 nusileido „Merida“ ekipai.

Pralaimėjimą Ispanijoje patyrė ir Deimantas Petravičius. „Aguilas“ klubo puolėjas žaidė 77 minutes, o jo komanda namuose 0:1 „El Ejido“ ekipai. Tai buvo antrasis „Aguilas“ pralaimėjimas iš eilės, po kurio „Aguilas“ su 16 taškų nukrito į devintą vietą.

Tuo metu vakar Ispanijos trečioje lygoje vartus gynė Ernestas Juškevičius, kuris padėjo „Linares“ klubui namuose 2:1 įveikti „Villarreal B“ klubą. E.Juškevičius pirmasis praleido įvartį 11 minutę, bet antrajame kėlinyje jo komanda atsitiesė. E.Juškevičius 84 minutę dar gavo geltoną kortelę.