Latvija

Ispanijoje - rezultatyvus L.Biručio pasirodymas (1)

2021.11.14 18:08
Laurynas Birutis | „Twitter“ nuotr.

Ispanijos lygos rungtynėse susitiko lietuvius savo gretose turinčios Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ ir Bilbao „Surne“ ekipos.

Pergalę šventė Bilbao klubas, kuris laimėjo namuose rezultatu 80:76 (12:16, 28:24, 20:17, 20:19)

Gytis Masiulis nugalėtojams per 22 minutes pelnė 7 taškus (2/6 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 3, perėmė kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas ir 2 kartus prasižengė.

Regimantas Miniotas nugalėtojams per 20 minučių surinko 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo 7, perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą ir 2 kartus prasižengė.

Pralaimėjusiems Laurynas Birutis per 25 minutes pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, dukart suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Laurynas Beliauskas nerungtyniavo.

Nugalėtojams Ludvigas Hakansonas pelnė 21 tašką, pralaimėjusiems Kassiusas Robertsonas surinko 18.