M.Icardi desperatiškai bando išgelbėti santuoką: atidavė W.Narai visus savo turtus? (7)

2021.11.13 22:54
Mauro Icardi ir Wanda Nara | Scanpix nuotr.

Mauro Icardi ir Wanda Nara | Scanpix nuotr.

 PSG puolėjo Mauro Icardi ir jo žmonos bei agentės Wandos Naros istorijoje – naujas posūkis. „TyC Sports“ pranešė, kad M.Icardi, bandydamas išgelbėti santuoką, sutiko atiduoti žmonai visus savo turtus.

Šaltinių teigimu, M.Icardi pasirašė specialią sutartį, pagal kurią nuosavybės teisės į visus jo dabartinius ir būsimus turtus pereitų W.Narai. Ši sutartis galios iki 2050 m.

Tai reiškia, kad W.Nara dabar tapo vienintele „World Marketing Football“ įmonės savininke. Ją moteris su vyru įkūrė tada, kai M.Icardi dar atstovavo Milano „Inter“. W.Narai taip pat atiteko du namai ir teisės į M.Icardi atvaizdą.

W.Nara iš pradžių apkaltino M.Icardi neištikimybę su Argentinos aktore Maria „China“ Suarez. Vėliau pasirodė pranešimai, kad jie susitaikė, tačiau netrukus viskas vėl pakrypo kita linkme. Žurnalistė Yanina Latorre prieš savaitę pareiškė, kad M.Icardi su W.Nara neva išsiskyrė, o M.Suarez intymius įrašus siuntinėjo ne tik M.Icardi, bet ir dar 4 futbolininkams.

„Marca“ taip pat skelbė, kad M.Icardi buvo neištikimas žmonai ne tik su M.Suarez, bet ir su transeksuale aktore Guendalina Rodriguez.

M.Icardi šiemet sunkiai randa vietą PSG žvaigždyne ir įvarčio nėra įmušęs jau beveik 2 mėnesius. Sklinda gandai, kad argentinietis jau norėtų palikti klubą. Praėjusią vasarą juo domėjosi Turino „Juventus“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų