Į aikštę įsiveržusiai ir iš C.Ronaldo marškinėlius gavusiai mergaitei nebus skirta bauda, sirgalė papasakojo, kaip pateko į aikštę (1)

2021.11.13 16:34
Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

 Po to, kai Pasaulio futbolo čempionato atrankos A grupės rungtynėse Dubline Portugalijos rinktinė sužaidė lygiosiomis 0 – 0 su Airijos ekipa, o į aikštę pasibaigus susitikimui įsiveržė 11-metė mergaitę bei apsikabinusi Cristiano Ronaldo sulaukė jo dovanos – marškinėlių – buvo manoma, kad ji sulauks ir 3 tūkst. eurų baudos, tačiau patvirtinta, kad to nebus.

Mergaitę prie C.Ronaldo sustabdė apsaugos darbuotojai, tačiau futbolininkas paprašė jų nieko nedaryti ir apsikabino sirgalę bei įteikė jai savo varžybinius marškinėlius.

UEFA tokius įsiveržimus į aikštę vertina labai rimtai ir mergaitė bijojo, kad už išbėgimą į aikštę jos tėčio laukia 3 tūkst. eurų bauda, tačiau FAI atstovas Cathalas Dervanas nuramino Addison.

„Norime nuraminti Addison, kad jai nebus skirta jokia bauda už įsiveržimą į aikštę bei paprašytus marškinėlius iš C.Ronaldo. Bet mes rimtai norime priminti sirgaliams, kad UEFA tam tikrais atvejais gali skirti baudas už išbėgimą į aikštę, ypač, kuomet rungtynės dar nėra pasibaigusios. Raginame visus sirgalius gerbti šią labai protingą taisyklę“.

Addison, rungtyniaujanti Dublino klubo U-13 komandoje, sakė, kad ketina įsirėminti marškinėlius ir juos pasikabinti, o jos svajonė „tapo realybe“.

„Šokau per barjerą, nes buvau antroje eilėje. Iš pradžių perėjau į pirmą eilę, o tada peršokau barjerą ir išbėgau į aikštę. Bet už manęs buvo apsaugos darbuotojai, o iš kito kampo atbėgo dar du, todėl turėjau bėgti labai greitai. Kai pamačiau ateinančius kitus du apsaugos darbuotojus, pradėjau bėgti daugiau link vidurio, kad galėčiau juos aplenkti, bet jie mane pagavo. Tada aš tiesiog šaukiau Ronaldo vardą. Jis atsisuko ir pamatęs mane liepė paleisti. Aš tiesiog toliau jį šaukiau, o tada jis priėjo prie manęs. Buvau tiesiog šokiruota, verkiau ir klausiau, ar jis galėtų atiduoti man savo marškinėlius. Prašiau ir prašiau to, sakiau, kad esu didžiulė fanė.

Jis manęs paklausė, ar man viskas gerai“.

Addison tėtis visa tai stebėjo už aikštės ribų ir buvo šokiruotas, kuomoet pamatė, kad C.Ronaldo dovanoja jo dukrai marškinėlius.

„Kai mano tėtis pamatė jį nusirengiant, jo veidas buvo tiesiog šokiruotas“, - pasakojo Addison.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROBASKET 2022