Rinktinės sudėtyje įsitvirtinantis B. Šatkus: „Džiaugiuosi, kad gaunu savo šansus“

2021.11.12 16:09
Benas Šatkus | lff.lt nuotr.

Benas Šatkus | lff.lt nuotr.

 Lietuvos rinktinė jau šįvakar užbaigs savo pasirodymą kitų metų pasaulio futbolo čempionato atrankoje. Paskutiniai mūsiškių varžovai – Šiaurės Airijos futbolininkai.

Pastaruoju metu vyrų rinktinės startinėje sudėtyje vis solidžiau įsitvirtina gynėjas Benas Šatkus. Nepaisant to, jog gana jauno amžiaus tampa vis svarbesne grandimi rinktinės gynybos linija, B. Šakus tiesiog džiaugiasi gaunamais šansais.

„Slėgimo jokio nejaučiu, pradžioje tas jaudulys buvo didesnis, dabar jis prieš kiekvienas rungtynes yra, bet puikiai su juo tvarkausi ir džiaugiuosi, kad gaunu tą šansą, tikiuosi juo pasinaudoti ir šį kartą“, – kalbėjo Vokietijoje šiuo metu žaidžiantis futbolininkas.

 

Jis taip pat žaidė ir pirmo rato tarpusavio susitikime Vilniuje, kai lietuviai varžovams nusileido 1:4, nors rungtynės galėjo pasisukti ir kita linkme. Jo manymu, vaizdas aikštėje tada neatspindėjo rezultato.

„Tos rungtynės tikrai neatspindi rezultato, koks jis buvo, mes tiesiog brangiai sumokėjome už savo klaidas. Dabar mes turime vengti tų klaidų, 90 minučių žaisti koncentruotai ir disciplinuotai ir daryti kuo mažiau klaidų. Darysime viską, kad į Lietuvą grįžtume su trimis taškais.

Mes gauname užduotis, stengiamės jas atlikti, gauname visą informaciją apie varžovą, visą analizę apie tuos žaidėjus, kurie žais, tad mes tiesiog turime susikoncentruoti į savo darbą ir tai daryti“, – apie laukiančias rungtynes kalbėjo futbolininkas.

Jo manymu, pastarojoje rinktinės rungtynių atkarpoje galima rasti nemažai pozityvo, o jį esą suteikė ne tik laimėtos rungtynės su bulgarais.

„Su Bulgarija po rungtynių liko daug gero impulso, bet ne tik ten – su ta pačia Šiaurės Airija nebuvo blogos rungtynės, mes tikrai žaidėme gerai, tiesiog skaudžiai sumokėjome už savo klaidas.

Su Šveicarija iki pirmo įvarčio taip pat žaidėme gerai, bet vėl buvo mūsų pačių klaidos, kurios kainuoja brangiai. Tad turime daryti mažiau klaidų ir tikėkimės, kad į Lietuvą sugrįšime su pergale“, – mintimis dalinosi žaidėjas.

Įdomu, kad vienu skrydžiu į Šiaurės Airiją kartu su vyrų rinktine keliavo ir vaikinų U21 rinktinė, kuri kiek anksčiau susikaus su šios šalies bendraamžiais Europos čempionato atrankoje.

B. Šatkus lėktuve sėdėjo su Karoliu Uzėla, o kalbos, jo teigimu, kalba daugiausiai sukosi apie abiejų laukiančius mačus.

„Kalbėjome apie rungtynes, nes jie žaidžia irgi, kalbėjome apie pačią Šiaurės Airiją, stadioną, nes jie čia jau žaidė šiemet su „Žalgiriu“, palinkėjome vienas kitam sėkmės ir kad abi rinktinės namo grįžtų su pergale“, – teigė B. Šatkus.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų