Lietuvos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atranką užbaigė pralaimėjimu prieš Šiaurės Airiją VIDEO (12)

2021.11.12 23:39
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

 

Lietuvos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos C grupės paskutinėse rungtynėse 0 – 1 turėjo pripažinti Šiaurės Airijos futbolininkų pranašumą.

Conoras Washingtonas jau 3-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko Ernesto Šetkaus rankose. Justo Lasicko perdavimo sulaukęs Arvydas Novikovas 14-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą. Benas Šatkus 17-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir Šiaurės Airijos rinktinė šiose rungtynėse išsiveržė į priekį 1:0. Grubia varžovo klaida pasinaudojęs J.Lasickas 28-ąją mintuę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas. Alistairas McCannas 32-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Joshas Magennisas 42-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.

George’as Saville’as 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau dar kartą Lietuvos rinktinės vartus sėkmingai apgynė E.Šetkus. Dominykas Barauskas 61-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Varžovą suklaidinęs A.Novikovas 66-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Conoras Washingtonas 83-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Lietuviai per aštuonerias sužaistas rungtynes atrankoje surinko vos 3 taškus ir užėmė penktąją, paskutinę vietą.


Rungtynių eiga:

90 min. Lietuvos rinktinė patyrė pralaimėjimą minimaliu rezultatu 0 – 1.

90 min. Pridedamos 5 papildomos žaidimo minutės.

83 min. Conoras Washingtonas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

66 min. Varžovą suklaidinęs A.Novikovas atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

61 min. Dominykas Barauskas standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. 

55 min. George’as Saville’as atliko pavojingą smūgį, tačiau dar kartą Lietuvos rinktinės vartus sėkmingai apgynė E.Šetkus.

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. Šiaurės Airija po pirmojo kėlinio turi minimalų pranašumą 1:0.

Pirmojo kėlinio statistika (Šiaurės Airija – Lietuva)

Pirmojo kėlinio statistika (Šiaurės Airija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika (Šiaurės Airija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

45 min. Pridedamos 2 papildomos žaidimo minutės.

42 min. Joshas Magennisas smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.

32 min. Alistairas McCannas atliko smūgį iš tolimos distancijos pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

28 min. KOKIA PROGA! Grubia varžovo klaida pasinaudojęs J.Lasickas atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas.

17 min. ĮVARTIS! Benas Šatkus nukreipė kamuolį į savus vartus ir Šiaurės Airijos rinktinė šiose rungtynėse išsiveržė į priekį 1:0.

14 min. Justo Lasicko perdavimo sulaukęs Arvydas Novikovas atliko smūgį galva, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą. 

12 min. KOKIA PROGA! C.Washingtonas atliko grėsmingą smūgį, tačiau kamuolį dar kartą meistriškai atrėmė E.Šetkus. 

10 min. Joshas Magennisas atliko pavojingą smūgį galva standartinės situacijos metu, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

9 min. Shane’as Fergusonas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau E.Šetkus sėkmingai išmušė kamuolį nuo savų vartų.

3 min. Conoras Washingtonas atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko Ernesto Šetkaus rankose.

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai:

• Lietuvos rinktinė šiuo metu turi surinkusi 3 taškus ir rikiuojasi paskutinėje, penktoje grupės vietoje. Tuo tarpu Šiaurės Airija su 5 taškais žengia ketvirta.

• Lietuvos ir Šiaurės Airijos rinktinės šiame atrankos cikle pirmą kartą susitiko prieš du mėnesius Vilniuje, tuomet triuškinamą pergalę iškovojo svečiai rezultatu 4 – 1.

• Šios rinktinės iš viso susitiko tarpusavyje tris kartus. Vienas susitikimas baigėsi lygiosiomis, tuo tarpu du kartus pergale džiaugėsi Šiaurės Airija.


Komentarai:

Valdas Ivanauskas, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris:

„Kelionė vyko sklandžiai, turime sąlygas treniruotis dar diena anksčiau, tai yra labai svarbu. Žolės aikštės Lietuvoje treniruotis neturime, tad tai mums padės. Yra galvos skausmo, nes kai kurie žaidėjai buvo tikri pagrindo žaidėjai, buvo mūsų schemose. Juos pakeisti bus nelengva, bet manau, kad tie, kurie penktadienį išeis į aikštę, kompensuos tas netektis. Juos nustebinome Vilniuje, rezultatas buvo labai skaudus, bet neteisingas. Manau, kad pagavome savo stilių, žaidėjai tą suprato, kad galima ne tik gintis, bet ir puolant kažką pasiekti, yra tokių momentų, kurie tenkina ir tai gali būti mūsų komandos braižas. Manau, kad ir žaidėjai jaučia daugiau malonumo žaisdami labiau atakuojantį futbolą, tai yra teisingas momentas. Komanda praėjusiame lange parodė, kad ir fiziškai gali atlaikyti tas keletą rungtynių, tai yra labai svarbu."

Justas Lasickas, Lietuvos rinktinės futbolininkas:

„Praeitoje stovykloje turėjome ir geresnių, ir prastesnių rezultatų, tikimės, kad šioje stovykloje pavyks kažką pasiekti, iškovoti pergalių, tokiomis mintimis ir atvažiavome. Tie, kas žiūrėjo rungtynes, atsimena, kad rezultatas ne visiškai atspindėjo eigą. Jei būtume įmušę 11 metrų baudinį, viskas galėjo pakrypti visai kitaip, tokie atsiminimai, kad su jais galima žaisti, galima duoti kovą, komanda yra gera. Jei anksčiau įsivaizdavome, kad Šiaurės Airija tik muša kamuolį į priekį ir dėl jo kovoja, tai matome, kad jie nėra tokie, žaidžia su kamuoliu, tad turėsime būti kompaktiški gynyboje, neduoti jiems erdvių ir ieškoti savo šansų priekyje."


Komandų forma: 

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai "Betsafe-LKL 22/23"
04-01 „Rytas“ 17:00 „Uniclub Casino – Juventus“
04-02 „Gargždai“ 17:00 „Nevėžis-Optibet“
04-02 „CBet“ 17:00 „Wolves“