„Panathinaikos“ prieš laukiančią išvyką į Kauną patyrė dramatišką nesėkmę

2021.11.11 22:49
Canaanas | Scanpix nuotr.

Dramatišką pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Atėnų „Panathinaikos“ (2/7) komanda.

Graikijos klubas namuose 72:74 (15:15, 21:20, 18:19, 18:20) nusileido Kazanės „Unics“ (4/5) krepšininkams.

Nugalėtojams po 15 taškų pelnė Isaiah Canaanas ir Andrejus Voroncevičius, pralaimėjusiems po 14 surinko Georgios Papagiannis ir Darylas Maconas.

Per paskutinį kėlinį nei viena komanda neturėjo didesnio nei trijų taškų pranašumo, tačiau „Panathinaikos“ per paskutines šešias minutes nepirmavo.

Paskutinėje mačo atakoje Ioannis Papapetrou galėjo išplėšti pergalę, bet graiko tritaškis buvo netikslus.

Kitą savaitę „Panathinaikos“ Kaune susitiks su „Žalgirio“ ekipa, graikai turi tris nesėkmės paeiliui ir lentelėje yra priešpaskutiniai.

„Panathinaikos“: Georgios Papagiannis ir Darylas Maconas po 14, Kendrickas Perry ir Ioannis Papapetrou po 10, Howardas Sant-Roosas 9.

„Unics“: Isaiah Canaanas ir Andrejus Voroncevičius po 15, Lorenzo Brownas 13, Mario Hezonja 9.