-

Euroturo sezonas prasidėjo lengva švedų pergale prieš čekus

2021.11.10 22:39
Carlas Klingbergas | Scanpix nuotr.

Trečiadienį „Saab“ arenoje Linšiopinge (Švedija) duotas startas pirmajam Euroturo sezono turnyrui – „Karjala Cup“. Čia tradiciškai dalyvauja 4 elitinės Senojo žemyno vyrų ledo ritulio rinktinės.

Pirmose rungtynėse švedai savų žiūrovų akivaizdoje nesunkiai 4:1 (2:0, 2:0, 1:1) nugalėjo čekus. Po įvartį prie pergalės pridėjo Pontusas Holmbergas (8:29 min.), Carlas Klingbergas (14:16), Jesperas Olofssonas (38:52) ir Antonas Bengtssonas (39:27). Čekai rungtynių pabaigoje pasižymėjo tik paguodos įvarčiu – tiksliai smūgiavo Filipas Chlapikas (57:45).

Švedai šiose rungtynėse 20 kartų pataikė į varžovų vartų plotą, čekai – 18. Svečiai net ir trečiajame kėlinyje nepajėgė surengti rimtesnio varžovų vartų šturmo – per 20 minučių į vartų plotą pataikė tik 5 sykius. Nepadėjo čekams ir tai, kad švedai žaidė labai drausmingai. Jie gavo tik 2 baudos min. ir tas pačias – dar pirmojo kėlinio pabaigoje. Čekai susirinko 4 baudos min. ir švedai sykį realizavo kiekybinę persvarą.

Likusios 5 pirmojo sezono turnyro rungtynės vyks Helsinkio „Hartwall“ arenoje (Suomija). Ketvirtadienį ten suomiai priims Rusijos ledo ritulininkus.