Nyderlanduose startuoja ISL atkrintamosios varžybos

2021.11.10 22:00
Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

 Ketvirtadienį Eindhovene, Nyderlanduose, prasideda Tarptautinės plaukimo lygos (International Swimming League, ISL) atkrintamųjų (pusfinalių) varžybų etapas. Lapkričio mėnesį aštuonios stipriausios trečiojo sezono komandos varžysis dėl patekimo į lygos finalą, kuris bus surengtas gruodžio 3–4 dienomis.

Iš viso Nyderlanduose įvyks šeši atkrintamųjų varžybų etapai, kuriuose dalyvaus reguliariojo sezono lydere tapusi „Energy Standard“ komanda, praėjusių metų čempionė „Cali Condors“, Londono „Roar“, Toronto „Titans“, Los Andželo „Current“ ir „Aqua Centurions“. Šios ekipos į kitą lygos etapą pateko tiesiogiai, sužaidusios po keturis mačus.

Papildomo penktojo varžybų mačo prireikė keturioms lygos komandoms, tačiau iš jo į pusfinalius pateko tik dvi – paskutinį mačą laimėjusi Vašingtono „Trident“ ir antrą vietą jame užėmusi „Iron“ komanda. Savo pasirodymą šiame ISL sezone jau užbaigė Niujorko „Breakers“ ir Tokijo „Frog Kings“.

Simono Bilio atstovaujama „Energy Standard“ komanda laimėjo visus keturis mačus ir reguliariojo sezono turnyrinėje lentelėje su 16 taškų užėmė pirmąją vietą, o „Current“ komanda, kurios sudėtyje yra ir Kotryna Teterevkova, tarp dešimties ekipų buvo penkta (11 taškų).

Pirmajame iš šešių atkrintamųjų varžybų etapų susitiks reguliariajame sezone akistatos išvengusios „Energy Standard“ ir „Cali Condors“ komandos bei „Trident“ ir „Iron“ ekipų plaukikai.

Į ISL lygos finalą pateks tik keturios geriausios šio sezono komandos. Finalą planuota surengti kitų metų sausį, tačiau organizatoriai nusprendė perkelti jo datą arčiau atkrintamųjų varžybų pabaigos, baiminantis, kad šalyse paskelbti karantinai ar įsigalioję kiti apribojimai neužkirstų kelio sportininkams atvykti į varžybas.

Primename, kad ISL varžybas galima stebėti isl.global svetainėje (mokama prenumerata). Oficialus lygos transliuotojas Lietuvoje – SPORT1.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų