0

„Clippers“ paliko varžovus be pergalių svetimose arenose (1)

2021.11.10 07:54
Paulas George'as | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Clippers“ komanda, kuri namuose 117:109 (33:26, 23:29, 27:24, 34:30) įveikė Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus.

Penktą kartą iš eilės laimėjusią „Clippers“ į priekį vedė Paulas George’es surinko 24 taškus, Reggie Jacksonas įmetė 23.

Nicolas Batumas nugalėtojams pelnė 22 taškus ir sužaidė savo rezultatyviausias sezono rungtynes.

Pralaimėjusiems Damianas Lillardas surinko 27 taškus, bet komanda šiame sezone svečių arenoje per penkias dvikovas dar nelaimėjo.

„Clippers“ po trijų kėlinių pirmavo 83-79, tada spurtavo 13-6 ir perėmė iniciatyvą. Paskutinę minutę skirtumas siekė 12 taškų.

„Clippers“: Paulas George’as 24 (9 atk. kam.), Reggie Jacksonas 23, Nicolas Batumas 22, Isaiah Hartensteinas 14, Ivica Zubacas ir Ericas Bledsoe po 11.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 27, Normanas Powellas 23, Jusufas Nurkičius 15 (13 atk. kam.), CJ McCollumas 13.