L.Dončičius ir kompanija pratęsė galingai žaidusio J.Valančiūno nesėkmių seriją (8)

2021.11.09 07:27
Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Jonas Valančiūnas įsirašė eilinį dvigubą dublį, tačiau Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/10) komandos duobėja gilėja.

Willie Greeno auklėtiniai svečiuose 92:108 (27:22, 20:29, 22:27, 23:30) nusileido Dalaso „Mavericks“ (7/3) ekipai.

J.Valančiūnas per 34 minutes pelnė 22 taškus (8/14 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 11, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Pelicans“ ekipa žaidė be savo žvaigždžių Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo.

„Mavericks“ į priekį vedęs Luka Dončičius surinko 25 taškus, atkovojo penkis kamuolius ir atliko penkis perdavimus. Kristapo Porzingio sąskaitoje - 12 taškų.

Pirmajame kėlinyje „Pelicans“ pirmavo 11 taškų, bet iniciatyvos neišlaikė ir pralaimėjo septintą kartą iš eilės.

Dalaso ekipa atitrūko, kai L.Dončičiui sėdint ant suolelio komanda spurtavo 12-0 ir pirmavo 93-71. Tai buvo didžiausia rungtynių persvara.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.) ir Joshas Hartas po 22, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 18, Garrettas Temple’as 12, Jaxsonas Hayesas 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 25 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Timas Hardaway ir Jalenas Brunsonas po 17, Kristapas Porzingis ir Reggie Bullockas po 12, Frankas Ntilikina 9.