Geriausiems krepšinio mokyklų žaidėjams – unikali „Ryto“ dovana

2021.11.08 11:18
Geriausiems krepšinio mokyklų žaidėjams – unikali „Ryto“ dovana | Organizatorių nuotr.

Geriausiems krepšinio mokyklų žaidėjams – unikali „Ryto“ dovana | Organizatorių nuotr.

 Vilniaus „Rytas“ pristato dar vieną projektą, skirtą didinti krepšinio mokyklų auklėtinių įsitraukimą į reprezentacinės miesto komandos veiklą.

Nuo šiol naudingiausi Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) ir Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) mėnesio žaidėjai gaus unikalią dovaną – treniruotę su pagrindine vyrų komanda.

„Kai moksleivis susiduria su profesionalų krepšinyje vyraujančiais sprendimų priėmimų greičiais, jis dar geriau supranta, kiek reikia įdėti darbo, kad vieną dieną pats taptum profesionalu. Manome, kad galimybė išbandyti jėgas su „Ryto“ žaidėjais mūsų krepšinio mokyklų auklėtiniams yra dar viena motyvacija tobulėti ir siekti savo tikslų, – sako „Ryto“ jaunimo programos vadovas Mindaugas Noreika. – „Ryto“ krepšininkai yra itin geranoriški – nemaža jų dalis dar patys neseniai žaidė Moksleivių krepšinyje ir puikiai žino, koks yra svarbus vyresnių žaidėjų palaikymas ir patarimai.“

Pirmaisiais treniruotės dalyviais tapo Dovydas Buika (SKM) ir Danielius Kasparas (VKM). D. Buika rungtyniaudamas Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U17 čempionate spalį fiksavo 27,5 naudingumo balo vidurkį, o Tomo Purlio Vadovaujama „SKM-I GEALAN“ ekipa čempionate yra vienintelė komanda nepralaimėjusi nė vienerių rungtynių.

Geriausiems krepšinio mokyklų žaidėjams – unikali „Ryto“ dovana | Organizatorių nuotr.

Geriausiems krepšinio mokyklų žaidėjams – unikali „Ryto“ dovana | Organizatorių nuotr.

Tuo metu D. Kasparas MKL U18 čempionate rinko po 30,3 naudingumo balo o Lino Šalkaus vadovaujama „VKM-I Šilputa“ jau iškovojo 5 pergales iš tiek pat galimų.

Perspektyviausių krepšinio mokyklų auklėtinių treniruotės su reprezentaciniu klubu – vienas iš #RytasYouth projekto renginių, kurių tikslas – dalinimasis gerąja praktika ir palaikančios bendruomenės kūrimas. Rugsėjį krepšinio mokyklų treneriai gilino žinias „Ryto“ vyriausiojo trenerio Giedriaus Žibėno seminare, krepšinio mokyklų auklėtiniai gali nemokamai stebėti „Ryto“ namų rungtynes FIBA Čempionų lygoje ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Vilniaus „Ryto“ jaunimo komandos šį sezoną tradiciškai varžosi Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir Regionų krepšinio lygoje (RKL), o krepšinio mokyklos bendrame Lietuvos krepšinio mokyklų reitinge nuolat užima lyderių pozicijas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų