Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

V.Čeburinas: „Neskaičiuojame kiek liko, kas liko“ (2)

2021.11.08 08:00
Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaldario nuotr.

Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaldario nuotr.

Į paskutinę sezono išvykę itin gausiai – daugiausiai šiame A lygos sezone – susirinkę „Žalgirio“ aistruoliai turėjo ką pašvęsti – jų mylima komanda įgijo penkių taškų persvarą kovoje dėl čempionų titulo.

Geros nuotaikos „Žalgirio“ fanų stovykloje turėjo būti dar prieš A lygos dvikovą Alytuje, nes prieš tai „Sūduva“ patyrė nesėkmę Kaune.

Tačiau optimizmą per pirmąjį kėlinį turėjo pakeisti nerimas – „Žalgiris“ iki pertraukos neįveikė „Dainavos“ vartininko Tomo Švedkausko.

„Sveikinu aistruolius, jie šiandien mus nuostabiai palaikė. Tai vyksta kas kartą, labai ačiū jiems. Kai komandai kažkas nepavyko aistruolių palaikymas mus vedė į priekį“, – po rungtynių kalbėjo „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas. – Į rungtynes įnešė savo korektyvas oro sąlygos. Buvo slidu, greitas kamuolys, nelygumai aikštėje. Dėl to klydo abi komandos. Bravo Žalgiriui, bravo žaidėjams. Žaidėjai atsidavė visu šimtu procentų ir sugebėjo iškovoti sunkią pergalę.“

Ledus jo auklėtiniams pavyko pralaužti devynias minutes po pertraukos – tuomet pasižymėjo Josipas Tadičius. Vėliau, antrąjį įvartį pridėjo Hugo Videmontas.

V. Čeburinas nesutiko, kad sunkią pradžią lėmė atsipalaidavimas ir teigė, jog nebuvo galvojama tai, kaip pasibaigė pagrindinių konkurentų rungtynės: „Sakyčiau tai labiau dėl oro sąlygų. Kitas dalykas, varžovas stengėsi, turėjo savo taktiką. Mes pirmiausia galvojome apie savo rungtynes ir rezultatą. Mūsų filosofija paprasta: dirbti ta kryptimi, kuria norime nueiti, pagal tai ką norime pasiekti.“

Alytuje startinėje sudėtyje progą pasireikšti gavo saugas Gustas Jarusevičius. „Jei jis žaidė, reiškia nusipelnė šios vietos. Gustas yra tas jaunas žaidėjas kuriuo tikime. Visais tikime. Kas iš jų rodo gerą žaidimą treniruočių procese kai išeina į aikštę, net ir nedaug laiko, jei duoda naudos komandai – puiku“, – teigė V. Čeburinas.

Du taškai per likusias trejas rungtynes užtikrintų „Žalgiriui“ antrą iš eilės čempionų titulą. V. Čeburinas pabrėžė, jog komanda galvoja pirmiausia kaip iškovoti pergalę kitose rungtynėse.

„Galvojame kaip laimėti. Neskaičiuojame kiek liko, kas liko. Reikia kiekvienose rungtynėse parodyti gerą futbolą ir pasiekti rezultatą“, – sakė treneris.

„Žalgiris“ į A lygos kovas grįš po rinktinių pertraukos – lapkričio 19 d. rungtynėmis namuose prieš „Kauno Žalgirį“.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų