L.Birutis dominavo prieš Š.Jasikevičaus auklėtinius

2021.11.07 16:56
Laurynas Birutis | „Twitter“ nuotr.

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo „Barcelona“ (9/0) komanda.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 79:65 (23:13, 16:23, 26:13, 14:15) nugalėjo Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (3/6) klubą.

Įspūdingai pralaimėjusių gretose pasirodė Laurynas Birutis.

Jis per 26 minutes pelnė 24 taškus (8/12 dvit., 8/10 baud.), atkovojo 6, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 7 pražangas, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Tuo tarpu Laurynas Beliauskas pralaimėjusiems per 8 minutes taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/1 trit.), kartą prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Nugalėtojams Rokas Jokubaitis per 15 minučių pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Barselonos klube rezultatyviausias buvo 18 taškų pelnęs Nikola Mirotičius, 13 surinko Nicolas Laprovittola.