„Lietuva, būk laisva“: R.Namajunas „UFC 268“ svėrimuose prabilo lietuviškai VIDEO (8)

2021.11.05 23:42
Rose Namajunas | Youtube.com nuotr.

Rose Namajunas | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorke (JAV) įvyks vienas didžiausių šių metų MMA turnyrų – „UFC 268“. Jame bus surengtos dvi titulinės kovos – lietuvių kilmės sportininkė Rose Namajunas gins minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržą prieš kinę Weili Zhang, o pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas nigerietis Kamaru Usmanas susikaus su skandalinguoju amerikiečiu Colby Covingtonu.

Penktadienį vykusiuose ceremoniniuose svėrimuose R.Namajunas nusprendė atiduoti duoklę Lietuvai.

„Visų pirma, noriu padėkoti Dievui. Be jo visa tai nebūtų įmanoma. Taip pat noriu padėkoti Lietuvai. Lietuva, būk laisva (pasakė lietuviškai – aut. past.). Taip pat dėkoju Weili, UFC ir Niujorkui, nes jūs esate kiečiausi žmonės pasaulyje ir mane įkvepiate būti geriausia savo versija. Su Dievo pagalba tikiuosi apginti diržą“, - sakė R.Namajunas.

Abi sportininkės prieš titulinę kovą elgėsi pagarbiai, paspaudė viena kitai ranką. W.Zhang trumpame komentare po svėrimų tik padėkojo už galimybę kovoti Niujorke ir parodyti savo įgūdžius.

Tuo tarpu K.Usmanas ir C.Covingtonas šį kartą akistatoje išvengė fizinio kontakto ir apsiribojo žodžiais.

„Sveikas atvykęs į mano tinklalaidę, Joe. Gera matyti tave sugrįžusi. Gera matyti ir Niujorko fanus. Rytoj sumalsiu Kamaru. Galite pasatyti už mano pergalę ir gerai pasipelnyti, nes aš tapsiu naujuoju čempionu“, - sakė C.Covingtonas.

Tuo tarpu K.Usmanas neatmetė galimybės, kad kova gali baigtis greitai: „Jei Colby padarė namų darbus, tada tai bus nuostabi kova. Jei ne, tada jis bus pribaigtas labai greitai“.

Ceremoniniai svėrimai (R.Namajunas komentaras nuo 17 min.):

Abi titulines, taip pat dar tris įžangines kovas tiesiogiai rodys „TV3 Sport“ kanalas ir naujos kartos televizija „Go3“. Transliacijos pradžia – lapkričio 7-ąją, sekmadienį, 4.00 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų