Naujas skandalas W.Naros ir M.Icardi istorijoje: intymų įrašą gavo dar 4 futbolininkai? fotogalerijos

2021.11.05 15:24
Maria Suarez, Mauro Icardi ir Wanda Nara | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Maria Suarez, Mauro Icardi ir Wanda Nara | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 PSG futbolininko Mauro Icardi ir jo žmonos bei agentės Wandos Naros drama iki šiol traukia žiniasklaidos dėmesį.

Viskas prasidėjo prieš porą savaičių, kai W.Nara pareiškė, kad neva išsiskyrė su M.Icardi, nes šis buvo neištikimas jai. Argentinietis tada praleido PSG treniruotes ir gavo porą laisvų dienų, kad susitaikytų su žmona.

Atrodė, kad M.Icardi tai pavyko padaryti, tačiau dabar ši istorija vėl pakrypo kita linkme. Žurnalistė Yanina Latorre pareiškė, kad M.Icardi su W.Nara išties išsiskyrė.

„Wanda yra išsiskyrusi. Kalbėjau su ja trečiadienio rytą. Ji man pasakė, kad dabar yra vieniša ir kad jai svarbi gera savijauta“, - sakė Y.Latorre.

Teigiama, kad M.Icardi įrodinėjo W.Narai, jog nebuvo susitikęs su Argentinos aktore Maria „China“ Suarez, tačiau panašu, kad jis savo žmoną taip tik apgaudinėjo.

„Wanda pamatė vaizdo įrašą, kuris turėjo būti skirtas kitiems futbolininkams. Tame vaizdo įraše buvo užfiksuota Suarez, tenkinanti save. Tą įrašą turėjo gauti Icardi ir dar 4 futbolininkai. 3 iš jų žaidžia Europoje. Suarez rugsėjį praleido savaitgalį Paryžiuje. Icardi turėjo jai nupirkti bilietus, bet jis iki šiol tai neigia“, - aiškino Y.Latorre.

„Marca“ taip pat skelbia, kad M.Icardi buvo neištikimas žmonai ne tik su M.Suarez, bet ir su transeksuale aktore Guendalina Rodriguez.

M.Icardi po visų gyvenimo dramų sunkiai atranda savo vietą aikštėje. Praėjusį savaitgalį mače prieš „Lille“ jis sužaidė kėlinį, bet niekuo nepasižymėjo, o trečiadienį prieš „Leipzig“ sužaidė vos minutę. M.Icardi įvarčio nėra įmušęs nuo rugsėjo 19 d.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA