Sergejus Maslobojevas | Vytauto Dranginio nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Vytauto Dranginio nuotr.

„Po ilgų derybų „Glory“ man leido kovoti Lietuvoje, „King of Kings“ ringe, bet organizacija perspėjo, kad privalau suprasti atsakomybę, nes esu kitas pretendentas į čempiono diržą“, – sportas.lt informavo „Sparta Fight Gym“ kovotojas Sergejus Maslobojevas.

Spalio 23 dieną lietuvis „Glory: Collision 3“ ringe šventė pergalę prieš Donegi Abeną ir jau žinojo, kad netrukus prasidės pasirengimas „KOK’96: Mega Battle“ turnyrui.

Jau yra aišku, kad lapkričio 20 dieną Vilniaus „Avia Solution Group“ arenoje vyksiančiame turnyre S.Maslobojevas (33-5, 21 KO) susikaus su kanadiečiu Olivier Langlois-Rossu (29-8, 13 KO).

„Po kovos su D.Abena turėjau šiek tiek laisvesnę savaitę. Norėjau išsigydyti traumas, – sportas.lt sakė S.Maslobojevas. – Jau prieš kovą vargino kelios traumos. O dabar gyvenu 2-3 treniruočių per dieną režimu, dukart per dieną geriu vaistus nuo skausmo ir uždegimo. Bet judu į priekį ir tikiu, kad kovos dieną jausiuosi gerai“.

„Tvirtas vyrukas, – apie būsimą savo priešininką sakė S.Maslobojevas. – Jis mėgsta kovoti pagal Muay Thai stilių, turi tvirtas kojas, mėgsta jomis atakuoti ir tai daro labai pavojingai. Tačiau mano stiprioji pusė yra viršutinė kūno dalis. Pagrindinė užduotis bus neleisti jam atakuoti iš toli, turėsiu nuolat mažinti distanciją ir bandyti aplaužyti jam ragus rankų smūgiais“.

S.Maslobojevas atviras – pasirengimo kovai režime jis gyvena nuo gegužės mėnesio. Buvo numatyta, kad „Glory“ organizacijoje kova vyks liepos mėnesį, vėliau dėl traumų datos buvo nuolat vėlinamos.

Sergejus Maslobojevas | Vytauto Dranginio nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Vytauto Dranginio nuotr.

„Buvo trys pasirengimo stovyklos, todėl emociškai jaučiuosi kiek išsekęs. Paskutinės savaitės prieš kovą su D.Abena buvo labai sunkios, – kalbėjo S.Maslobojevas. – Dabar su komanda bandome viską sudėlioti taip, kad į ringą žengčiau kupinas kuo geriausių emocijų. Manau, kad kova su D.Abena buvo gera treniruotė mano charakteriui. Sužinojau, ar vis dar turiu to parako, kurio taip reikia sunkiose psichologiškai situacijose ringe. Supratau, kad vis dar noriu kovoti, noriu pergalių – nesvarbu, ar sunku, ar pavargai, ar viskas nusibodo, nesigauna. Tik į priekį. Egzaminą išlaikiau. O dabar reikia susitvarkyti savo emocinę ir psichologinę būseną ir į ringą žengti ne savęs tikrinti, o mėgautis procesu bei parodyti nuostabų šou“.

Pasak S.Maslobojevo, smagu grįžti į pagrindines savo šalies arenas. „Jausmas toks tarsi iš ilgos komandiruotės grįžtu namo, – nusišypsojo kovotojas, paskutinį kartą Lietuvoje kovojęs 2019-ųjų kovą. – Buvo labai daug malonių emocijų, kai žengiau į areną spalio mėnesį pranešti apie savo būsimą kovą. Visada sakiau ir sakysiu, kad man smagiausia kovoti Lietuvoje, tarp savo sienų, stebint saviems žiūrovams. Labai laukiu savo pasirodymo“.

Olivier Langlois-Ross ir Sergejus Maslobojevas

Olivier Langlois-Ross ir Sergejus Maslobojevas

Olivier Langlois-Ross ir Sergejus Maslobojevas | Organizatorių nuotr. 

Greitis, puikus priešininko jautimas, stiprios atakos, sprogstamoji jėga, „bombos“... „Ir, duok Dieve, nokautas“, – sąrašą užbaigia S.Maslobojevas, prabilęs apie tai, kokį save norėtų pats matyti ringe.

Kiek vėliau jis pridūrė: „Būsimą kovą ir, tikėkimės, pergalę aš noriu skirti savo šeimai ir „Team Kuvalda“ nariams. Žmonėms, kurie per šį ilgą laikotarpį nenuleido rankų ir palaikė mane įvairiapusiškai bei dirbo kartu, tikėdami, kad pagaliau atsiriš tas pandemijos mazgas ir mes galėsime vėl džiuginti pasaulį savo pasirodymai. Nuoširdi padėka jiems“.

Sportas.lt primena, kad „KOK'96: Mega Battle“ ringe žiūrovai išvys stipriausius kovotojus ir net keturias kovas dėl čempiono diržo: Osvaldas Fedorovičius prieš Erviną Fokiną (-66 kg, MMA Bushido), Henrikas Vikšraitis prieš Chiko Kwasį (-77 kg), Vitas Karosas prieš Matą Pultaražinską (-67 kg), Mindaugas Narauskas prieš Mareką Pelcį (-71 kg). Turnyro ringe taip pat kovos Nauris Lukošiūnas prieš Hubertą Dylewskį (-71 kg), Sigitas Gaižauskas prieš Brahimą Kallah (-73 kg), Ovidijus Jurginas prieš Volodymyrą Hynzhu (-84 kg, bokso taisyklės), Gustas Dimša prieš Cristiano Silvą (-71 kg)

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų