Pamatykite: R.Namajunas ir W.Zhang akistatoje parodė viena kitai pagarbą VIDEO

2021.11.05 09:49
Rose Namajunas ir Weili Zhang | „Stop“ kadras

Rose Namajunas ir Weili Zhang | „Stop“ kadras

 Ketvirtadienį prieš „Madison Square Garden“ arenoje vyksiantį „UFC 268“ turnyrą įvyko paskutinė spaudos konferencija bei pirmoji dalyvių akistata, kurioje UFC svorio kategorijos iki 115 svarų čempionė Rose Namajunas pasirodė su titulą siekiančia susigrąžinti Weili Zhang.

Tai bus antroji R.Namajunas ir W.Zhang kova. Pirmą sykį šių metų balandį „UFC 261“ turnyre R.Namajunas nuostabiu kojos smūgiu nokautavo pirmą UFC čempionę iš Kinijos W.Zhang ir tapo pirmąja moterimi organizacijos istorija, kuriai pavyko antrą kartą tapti tos pačios svorio kategorijos čempione.

Nepaisant to, kad W.Zhang anksčiau kaltino R.Namajunas savo komentarais nukreipus publiką prieš ją, tačiau akistatoje abi kovotojos parodė vienas kitai pagarbą ir paspaudė rankas.

Pačioje spaudos konferencijoje abi kovotojos kalbėjo apie savo pergales, o W.Zhang pažymėjo, kad šį kartą nebepakartos klaidų.

„Laukiu galimybės“, - sakė W.Zhang. „Šį kartą blogi dalykai nepasikartos. Šį kartą esu susitelkusi, stipresnė ir protingesnė. Iš praėjusios kovos išmokau, kad tu privalai būti rami. Daugelį kartų, kai žiniasklaida ar dar kažkas stumia žmogų, jie susijaudina. Tuomet širdis stipriai daužosi ir tu nesijauti rami. Tai labai svarbu, reikia nuraminti širdį. Nesijausti taip lyg tu kovotum su ugnimi. Paskutinį kartą aš jaučiau tą jausmą ir nebuvau susitelkusi, mane trikdė išorinis pasaulis. Bet aš pasimokiau. Tiesiog maniau, kad svarbiausia yra taktika, bet susitelkimas taip pat labai svarbus. Privalai būti rami ir aš tokia esu“.

Paklausus, kaip W.Zhang reagavo, kai R.Namajunas pasakė, jog „ji turi 10 būdų, kaip ją nugalėti“, W.Zhang nesutriko: „Bet kas tai gali pasakyti. Pažiūrėsime, kas nutiks kovoje“.

Skirtingai nei Las Vegase, Niujorke W.Zhang sulaukė kur kas daugiau palaikymo, o apie tai kalbėjo ir pati kovotoja.

„Esu labai laiminga, kad galiu čia būti. Niujorke yra labai daug kultūrų, daugybę tautybių. Labai džiaugiuosi čia būdama“, - sakė W.Zhang.

Prieš keletą dienų R.Namajunas teigė, kad W.Zhang vis dar laiko pavojingiausia svorio kategorijos iki 115 svarų varžove. Kas ją daro tokią pavojingą? „Pažiūrėkite į jos gyvenimo aprašymą ir tai, ką ji padarė savo varžovėms. Aš turiu nuolatos save ginti“, - trumpai komentavo R.Namajunas.  

Tuo tarpu R.Namajunas paklausus, ar šį kartą ji jaučiasi medžiotoja, ar medžiojama, lietuvių kilmės kovotoja atsakė trumpai: „Aš esu čempionė. Aš esu geriausia“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų