-

Nė pusšimčio taškų nesukrapštęs „Panathinaikos“ – sutriuškintas Belgrade

2021.11.04 20:52
Nate'as Woltersas | Scanpix nuotr.

Triuškinantį pralaimėjimą Eurolygos aštuntajame ture patyrė Atėnų „Panathinaikos“ (2/6) krepšininkai.

Graikijos grandas svečiuose 48:81 (8:21, 18:18, 10:18, 12:24) nesugebėjo mesti iššūkio Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/5) komandai, kuri nutraukė keturių nesėkmių seriją turnyre.

Šiose rungtynėse svečiai pataikė vos 14 proc. tritaškių (3/22) ir suklydo 19 kartų.

Graikai buksavo jau susitikimo pradžioje ir leido varžovams spurtuoti net 14-0, o skirtumas tapo dviženklis (6:16).

Situacija negerėjo ir antrajame ketvirtyje, priešingai – atstumas tik dar labiau padidėjo ir siekė 19 taškų ribą (20:39).

Išvadų nepavyko padaryti ir po pasitarimo per didžiąją pertrauką. Serbai ir toliau diktavo sąlygas ant parketo bei didino savo pranašumą (36:57).

Ketvirtas kėlinys teliko formalumu, tačiau net ir jame neatsipalaidavę Belgrado krepšininkai toliau triuškino svečius iš Atėnų. Rungtynės baigėsi rezultatu 48:81.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas Jr. 15 (4/5 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud., 5 kld.), Howardas Sant-Roosas 10, Georgios Papagiannis 8, Ioannis Papapetrou 6, Kendrickas Perry 5.

„Crvena Zvezda“: Nate‘as Woltersas 18 (6/10 dvit., 2/2 trit.), Austinas Hollinsas 11, Nikola Kaliničius 10, Dejanas Davidovacas, Luka Mitrovičius ir Ognjenas Dobričius po 8.