N.De Colo tritaškiai lemiamu metu pražudė CSKA klubą

2021.11.04 20:48
Nando De Colo | Euroleague nuotr.

Pergalių recepto Eurolygoje neatranda Maskvos CSKA (4/4) komanda, patyrusi dar vieną ir jau trečiąją nesėkmę paeiliui turnyre.

Šį kartą maskviečiai namuose po sunkios kovos 82:91 (21:25, 23:24, 18:20, 20:22) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ (3/5) krepšininkams, kurie nutraukė trijų pralaimėtų rungtynių ruožą.

Maskvos klubas šiame mače vertėsi vis dar be traumą besigydančio Mariaus Grigonio.

Akistatą tvirčiau pradėjo svečiai iš Turkijos. Pirmajame kėlinyje jiems pavyko susikurti 6 taškų persvarą (14:20), kuri antrajame virto jau dviženkle (21:31).

Po didžiosios pertraukos skirtumas dar kiek padidėjo (55:67), tačiau maskviečiai vis kovojo ir stengėsi kvėpuoti varžovams į nugarą (62:67).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai priartėjo iki 3 taškų (78:81), tačiau tuomet du tritaškius iš eilės smeigė Nando De Colo, užgesinęs varžovų viltis pasiekti pergalę (80:87).

CSKA: Willas Clyburnas 26 (7/9 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud., 9 atk. kam., 35 n. b.), Danielis Hackettas 15 (1/6 trit.), Tornike Shengelia 10, Aleksejus Švedas 9, Johannesas Voigtmannas 8.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 18 (2/5 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), Janas Vesely 17 (7 atk. kam.), Marko Guduričius ir Devnas Bookeris po 13, Marialas Shayokas 12.