Revanšinių kovų nepralaiminčiai R.Namajunas nesvarbu, kas stovi prieš ją: „Man tiesiog rūpi būti geriausia savo versija“

2021.11.04 09:07
Rose Namajunas | „Stop“ kadras

Rose Namajunas | „Stop“ kadras

 Jau lapkričio 7-ą dieną „UFC 268“ turnyre įvyks revanšinė lietuvių kilmės kovotojos, UFC čempionės Rose Namajunas (10-4) ir kinės Weili Zhang (21-2) dvikova. Pirmą kartą šios kovotojos susitiko balandžio mėnesį, o tada R.Namajunas po fantastiško smūgio koja įveikė W.Zhang ir atėmė iš jos turėtą čempionės diržą.

Tai nėra pirmas kartas, kuomet R.Namajunas stoja į revanšinę kovą, o iki šiol jai itin sėkmingai klostėsi visi pakartotiniai mūšiai. Keturiolika kovų per profesionalę karjerą turėjusi R.Namajunas yra iškovojusi 3 pergales ir nepatyrusi pralaimėjimo revanšinėse kovose – ji įveikė Joanna Jedrejczyk, Jessica Andrade ir Tecia Torres.

„Pagrindinis dalykas yra tas, kad į revanšą aš einu kaip į visiškai naują kovą“, – prieš „UFC 268“ turnyrą vykusioje spaudos konferencijoje kalbėjo R.Namajunas. „Tiesiog turiu būti geriausia savo versija ir nesvarbu kas, nes viskas yra įmanoma. Visko gali nutikti ir aš turiu būti pasiruošusi viskam“.

Po to, kai birželio mėnesį „UFC 261“ turnyre R.Namajunas kojos smūgiu per 78 sekundes nokautavo W.Zhang, pastaroji atliko daugybę pakeitimų ir išvyko į „Fight Ready MMA“ sporto salę, kur dirbo su tokiais treneriais kaip Henry Cejudo, Ericas Albarracinas, Eddie Cha ir Santino Defranco.

„Manau, kad ir kas su ja nutiko, tai ji turi daryti kažką kito“, – sakė R.Namajunas. „Ji nepasiekė norimo rezultato, todėl turi pasikeisti. Man tiesiog rūpi būti geriausia savo versija. Nepriklausomai nuo to, ką ji daro, aš neturiu suteikti tam jokios reikšmės. Tiesiog turiu susitelkti į savo pačios gyvenimą.

Labai vertinu Weili kaip buvusią čempionę ir kaip stiprią varžovę. Ji turi ką parodyti, o tai verčia išlikti mane ant kojų. Tikiu, kad gali padaryti labai daug patobulinimų, kai susitelkti į visų turimų silpnybių stiprinimą.

Manau, kad pagerėjo jos imtynės. Kaip tai pasireikš kovoje? Kas žino. Tiesiog turiu būti atvira viskam. Aš taip pat patobulinau savo imtynes ir graplingą, todėl esu pasiruošusi“.

Kalbant apie save, R.Namajunas aiškino, kad procesas link šios kovos nebuvo kitoks ir nebuvo kažko tokio, į ką ji sutelktų dėmesį.

„Kalbant apie koregavimus, aš visada koreguoju smulkmenas“, – sakė R.Namajunas. „Apskritai, aš tiesiog kažką pridedu. Į savo arsenalą įtrauksiu daugiau įgūdžių ir tiesiog tobulinsiu tuos, kuriuos darau gerai“.

Nors W.Zhang šiuo metu rikiuojasi pirmoje reitingo vietoje, tačiau ji nėra vienintelė stipri kandidatė į titulą. Brazilė Marina Rodriguez taip pat artėja prie šio statuso, kai praėjusį mėnesį nugalėjo Mackenzie Dern.

R.Namajunas stebėjo šią kovą ir sėmėsi iš jos įkvėpimo.

„Naudojau tai kaip motyvaciją ir įkvėpimą, nes tai buvo veiksmo kupina kova, kuri man buvo labai įdomi. Mane tai užmotyvavo. Nukeliu kepurę prieš abi merginas, buvo tikrai labai gera kova“, – sakė R.Namajunas.

R.Namajunas teigė, kad nereikėtų pamiršti ir Joannos Jedrejczyk bei Carlos Esparzos. Nors R.Namajunas jau du kartus įveikė J.Jedrejczyk, tačiau sutiktų kovoti ir trečią kartą.

„Joanna ir aš konkuravome, tačiau aš esu didžiulė jos gerbėja, todėl tikiuosi, kad vieną dieną ji grįš į kovą dėl titulo“, – sakė R.Namajunas. „Jeigu ne, aš tikiu, kad ji savo gyvenime darys tai, kas jai geriausia, tačiau man visada bus įdomu stebėti, kaip ji kovoja arba kaip aš kovoju su ja“.

Tuo tarpu C.Esparza yra viena iš nedaugelio, kuri nugalėjo R.Namajunas. 2014 m. ji įveikė tuo metu čempione buvusią R.Namajunas ir atėmė titulą.

Pati R.Namajunas sako, kad apie revanšą su C.Esparza buvo trumpai kalbėta, kol nebuvo sutarta dėl kovos su W.zhang. Ji pripažįsta, kad buvo šiek tiek nusivylusi, jog neteko galimybės atkeršyti už pralaimėjimą, tačiau galiausiai suprato, kad revanšas su W.Zhang yra prasmingesnis.

„Norėčiau kovos su Carla ir manau, kad ji padarė daug, kad to nusipelnytų, bet tuo pat metu tą padarė ir W.Zhang. Aš tiesiog turiu būti pasiruošusi kovoti“.

Nors eilė link titulo susidarė gana ilga, tačiau R.Namajunas nerūpi, kas yra kitoje narvo pusėje. Vienintelis jos tikslas – būti geriausia.

„Man tiesiog rūpi būti geriausia savo versija“, – sakė R.Namajunas. „Jei aš nepadarysiu visko, ką galiu, tai bet kas gali būti geriausias“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų