Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. Šiandien 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

Čempionų lyga: PSG klubas apmaudžiai išleido pergalę prieš „RB Leipzig“, „Man City“ ir „Inter“ iškovojo užtikrintas pergales VIDEO

2021.11.04 00:13
Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lygos A grupės rungtynės tarp Paryžiaus „Saint – Germain“ ir „RB Leipzig“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2 – 2.

Christopheris Nkunku 8-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „RB Leipzig“ ekipą į priekį 1:0.

Andre Silvai 12-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Georginio Wijnaldumas 21-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Netrukus pastarasis dar kartą nuginklavo vartininką ir jau persvėrė rezultatą PSG ekipos naudai 2:1.

Dominikas Szoboszlai per pridėtą rungtynių laiką sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 2:2.

• „RB Leipzig“ tapo pirmąją komanda stipriausiose penkeriose Europos futbolo lygose, praleidusia 13 įvarčių per pirmąsias ketverias rungtynes Čempionų lygos grupių etape.


Tuo tarpu „Manchester City“ klubas kitame A grupės susitikime 4 – 1 sutriuškino „Club Brugge“ futbolininkus.

Philas Fodenas 15-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Man City“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Johnas Stonesas 17-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo lygus 1:1.

Riyadas Mahrezas antrojo kėlinio pradžioje puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą Anglijos klubo naudai 2:1.

Raheemas Sterlingas ir Gabrielis Jesusas taip pat pridėjo po savo įvartį šiose rungtynėse, o „Man City“ iškovojo pergalę rezultatu 4:1.

• Johnas Stonesas tapo pirmuoju „Man City“ žaidėju, pelniusiu įvartį į savus vartus po penkerių metų pertraukos Čempionų lygos rungtynėse. Paskutinį kartą tai padarė Raheemas Sterlingas 2016 metais vykusiame susitikime su „Celtic“.

• Riyadas Mahrezas pelnė net 6 iš 14 įvarčių Čempionų lygoje prieš „Club Brugge“ klubą.


Tuo tarpu Milano „Inter“ klubas D grupės išvykos rungtynėse 3 – 1 nugalėjo Tiraspolio „Šerif“ futbolininkus.

Marcelo Brozovičius antrojo kėlinio pradžioje nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0.

Milanas Skriniaras 66-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Alexis Sanchezas 82-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo jau 3:0.

Adama Traore rungtynių pabaigoje tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:3.


Rezultatai:

Tre 07-10 Borac Banja Luka 1 - 0 Egnatia Rrogozhinë
Tre 07-10 Dinamo Minsk 0 - 0 Pyunik
Tre 07-10 2 - 0 Differdange 03
Tre 07-10 Ludogorets 3 - 1 Dinamo Batumi
Tre 07-10 Slovan Bratislava 4 - 2 Struga
Tre 07-10 Rigas FS 3 - 0 Larne
Tre 07-10 Flora 0 - 5 Celje
Tre 07-10 Ordabasy 0 - 0 Petrocub
Ant 07-09 Virtus 1 - 7 FCSB
Ant 07-09 Víkingur Reykjavík 0 - 0 Shamrock Rovers
Ant 07-09 UE Santa Coloma 1 - 2 Ballkani
Ant 07-09 The New Saints 3 - 0 Decic
Ant 07-09 Hamrun Spartans 0 - 1 Lincoln Red Imps
Ant 07-09 Panevezys 3 - 0 HJK

Tvarkaraštis:

Ant 07-16 Ballkani 17 : 30 UE Santa Coloma
Ant 07-16 Lincoln Red Imps 19 : 00 Hamrun Spartans
Ant 07-16 HJK 19 : 00 Panevezys
Ant 07-16 Pyunik 19 : 00 Dinamo Minsk
Ant 07-16 Celje 20 : 00 Flora
Ant 07-16 FCSB 20 : 30 Virtus
Ant 07-16 Decic 22 : 00 The New Saints
Ant 07-16 Shamrock Rovers 22 : 00 Víkingur Reykjavík
Tre 07-17 Struga 18 : 00 Slovan Bratislava
Tre 07-17 Petrocub 20 : 00 Ordabasy
Tre 07-17 Dinamo Batumi 20 : 00 Ludogorets
Tre 07-17 Differdange 03 20 : 00
Tre 07-17 Egnatia Rrogozhinë 22 : 00 Borac Banja Luka
Tre 07-17 Larne 22 : 00 Rigas FS

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EURO 2024 SPĖLIONĖ