-

E.Dubickas pelnė įvartį ir neklydo baudinių serijoje

2021.11.03 19:53
Edgaras Dubickas (kair.) | Organizatorių nuotr.

Trečiadienį buvo žaidžiamos „Coppa Italia Serie C“ turnyro aštuntfinalio rungtynės. Į ketvirtfinalį po įtemptos ir atkaklios kovos žengė „Piacenza“ klubas su Edgaru Dubicku.

Aštuntfinalio rungtynės su „Modena” ekipa pasibaigė lygiosiomis 4:4, o nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos, kurioje rezultatu 4:3 triumfavo „Piacenza“ klubas.

Prie šio triumfo svariai prisidėjo ir lietuvis E.Dubickas. Visas 120 minučių žaidęs puolėjas pelnė vieną iš įvarčių. Vienu metu „Piacenza“ atsiliko 1:3, bet 62 minutę E.Dubickui pavyko sušvelninti rezultatą iki 2:3, o po mažiau nei penkių minučių rezultatas galiausiai tapo 3:3 ir toks išliko iki pagrindinio laiko pabaigos.

Pratęsimo metu komandos pelnė dar po vieną įvartį ir viską nukėlė į baudinių seriją. Joje antrasis smūgiavo E.Dubickas, kuris tai padarė tiksliai, o jo komanda galiausiai laimėjo baudinių seriją ir žengė į taurės ketvirtfinalį.

Į Italijos „Coppa Italia Serie C“ ketvirtfinalį pateko ir „Viterbese“ klubas, kurio gretose žaidžia Linas Mėgelaitis. Tiesa, šįkart lietuvis rungtynėms registruotas nebuvo, o jo komanda aštuntfinalyje 1:0 įveikė „Ancona-Matelica“ ekipą.