W.Zhang pasakė, kuo J.Jedrejczyk „purvinos kalbos“ skyrėsi nuo R.Namajunas kalbų

2021.11.03 16:31
Weili Zhang | „Stop“ kadras

Weili Zhang | „Stop“ kadras

 Kai prieš pirmą tarpusavio kovą Rose Namajunas susiejo iš Kinijos kilusią Weili Zhang su komunizmu, tai buvo gana švelnios „purvinos kalbos“, tačiau pasak pačios W.Zhang, turėjusios didelę įtaką kovos baigčiai.

„Weili yra raudona, ji tai atstovauja“, - sakė R.Namajunas.

Vargu, ar tai buvo bent arti to, ką prieš savo kovas kalba, tarkime, Colby Covingtonas, tačiau W.Zhang pripažįsta, kad tai ją paveikė.

Šios dvi kovotojos dar kartą susikaus jau šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku „UFC 268“ turnyre „Madison Square Garden“ arenoje Niujorke.

„Mane trikdė tai, ką ji pasakė“, - „Yahoo Sports“ tvirtino W.Zhang. „Rose išsakytos politinės pastabos privertė publiką manęs nekęsti. Tai buvo nesąžiningas žaidimas. Tai peržengė liniją. Dabar Rose nebesijaučiu tokia draugiška kaip mišrių kovos menų kolega, kaip jaučiausi anksčiau. Turiu daug daugiau treniruočių ir daug daugiau dėmesio skyriau sau“.

Be pralaimėjimo R.Namajunas, W.Zhang nesėkmę patyrė tik karjeros pradžioje, o tada iškovojo 21 pergalę iš eilės, iš kurių 17 – anksčiau laiko. Ji jau buvo savo viršūnėje, tačiau dabar pridėjo ir treniruotes su buvusiu dviejų svorio kategorijų UFC čempionu bei olimpinio imtynių aukso laimėtoju Henry Cejudo.

„Jis yra olimpinis čempionas ir akivaizdu, kad jis mane gali daug ko išmokyti apie imtynes“, - sakė W.Zhang. „Tačiau jis puikiai supranta ir MMA, o tai man padėjo patobulėti ne tik imtynėse. Dabar esu geresnė, nes dirbau su juo“.

Norint nugalėti R.Namajunas, dažniausiai vien fizinių įgūdžių neužtenka, nes ji yra ypatingai gerai pasiruošusi visose srityse. Būti psichologiškai tvirtu yra taip pat labai svarbu.

W.Zhang manė, kad po to, kai 2020 m. kovo 7-ą dieną ji nugalėjo lenkę Joanną Jedrejczyk, yra pasiruošusi viskam, tačiau ji klydo. Jeigu tada, kai J.Jedrejczyk naudojo „purvinas kalbas“, W.Zhang tik šypsojosi, tai su R.Namajunas pasakymais ji taip gerai nesusitvarkė.

„Joanna yra labai atvira ir tiesmukiška, o Rose daugiau vaidina ir nekalba atvirai“, - sakė W.Zhang. „Joanna kalbėjo tiesiogiai ir aš žinojau, su kuo turiu reikalų. Rose yra kitokia ir ji peržengė liniją, tačiau tai mane motyvavo“.

W.Zhang taip pat pripažino, kad ją ilgą laiką spaudė didžiuliai Kinijos lūkesčiai ir nors iškovojus UFC čempionės titulą jai palengvėjo, tačiau ji tiki, kad pergalė prieš R.Namajunas būtų dar didesnė, nei laimėjus pirmą čempionės diržą.

„Tai parodys dvasią, kurią turiu, kad įveikčiau problemas ir rasčiau būdų būti sėkminga“, - sakė W.Zhang. „Esu įsitikinusi, kad tai padarysiu. Rose prarado diržą ir vėl jį atgavo, o aš jaučiu, kad galiu padaryti tą patį“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų