Vėl karjeros rekordą pagerinusi K.Teterevkova plauks Europos čempionato finale VIDEO

2021.11.02 18:15
Kotryna Teterevkova | Vytauto Dranginio nuotr.

Kotryna Teterevkova | Vytauto Dranginio nuotr.

 Kazanėje (Rusija) antradienį prasidėjo Europos plaukimo čempionatas trumpame (25 m ilgio) baseine. Pirmąją dieną startavo tik viena Lietuvos atstovė – Kotryna Teterevkova.

Į moterų 100 m plaukimo krūtine pusfinalį su karjeros rekordu (1:05.50 min.) patekusi lietuvė vakare plaukė dar greičiau – 1 min. 5.25 sek. Bendroje pusfinalio įskaitoje K.Teterevkova užėmė 8-ą vietą ir nugvelbė paskutinį kelialapį į finalą.

Pusfinalio plaukimas:

Pusfinalyje greičiausia buvo italė Arianna Castiglioni (1:04.31). Už jos išsirikiavo dvi rusės – Jevgenija Čikunova (1:04.53) bei Nika Godun (1:04.64).

Pusfinalio rezultatai:

Pusfinalio rezultatai | Organizatorių nuotr.

Pusfinalio rezultatai | Organizatorių nuotr.

Moterų 100 m plaukimo krūtine finalas vyks trečiadienį 17.40 val. Lietuvos laiku.

Šioje rungtyje visi pagrindiniai rekordai iki šiol priklauso Rūtai Meilutytei. Ji yra Europos rekordininkė, pasaulio ir Europos jaunimo rekordininkė, o planetos rekordą dalijasi su jamaikiete Alia Atkinson (1:02.36). R.Meilutytei priklauso ir Europos čempionatų trumpame baseine rekordas (1:02.92).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų