Karjeros rekordą pagerinusi K.Teterevkova plauks Europos čempionato pusfinalyje

2021.11.02 11:09
Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

 Kazanėje (Rusija) antradienį prasidėjo Europos plaukimo čempionatas trumpame (25 m ilgio) baseine.

Pirmoji iš lietuvių Kazanėje startavo Kotryna Teterevkova. Ji labai sėkmingai pasirodė moterų 100 m plaukimo krūtine atrankoje. K.Teterevkova distanciją įveikė per 1 min. 5.50 sek., net 0.49 sek. pagerino karjeros rekordą, užėmė 9-ą vietą atrankoje ir pateko į pusfinalį. Lietuvę aplenkė net 4 italės, iš kurių dėl taikomų kvotų į kitą etapą pateko tik 2, todėl K.Teterevkovos laikas tarp pusfinalio dalyvių buvo 7-as.

Atrankoje tris pirmas vietas užėmė Italijos sportininkės: Arianna Castiglioni (1:04.40), Martina Carraro (1:04.44) ir Francesca Fangio (1:04.86), tačiau pastarosios pusfinalyje nebus. Taip pat į pusfinalį nepateko talentingoji Benedetta Pilato, nors jos laikas buvo 6-as (1:05.23).

Atrankos lyderės:

Atrankos lyderės | Organizatorių nuotr.

Atrankos lyderės | Organizatorių nuotr.

Šioje rungtyje visi pagrindiniai rekordai iki šiol priklauso Rūtai Meilutytei. Ji yra Europos rekordininkė, pasaulio ir Europos jaunimo rekordininkė, o planetos rekordą dalijasi su jamaikiete Alia Atkinson (1:02.36). R.Meilutytei priklauso ir Europos čempionatų trumpame baseine rekordas (1:02.92).

Moterų 100 m plaukimo krūtine pusfinaliai prasidės antradienį 18.02 val. Lietuvos laiku.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų