D.Hookerį sutriuškinęs I.Machačevas pergalę atšventė su Hasbulla: „Dabar aš pasirengęs kovoti dėl titulo“ VIDEO

2021.10.30 23:18
Islamas Machačevas su komanda | „Twitter“ nuotr.

Islamas Machačevas su komanda | „Twitter“ nuotr.

 Šeštadienį „UFC 267“ turnyre Jungtiniuose Arabų Emyratuose svarbią pergalę iškovojo dagestanietis Islamas Machačevas (21-1). Chabibo Nurmagomedovo įpėdinis lengvo svorio kategorijoje vos per 2 min. 25 sek. rankos laužimo veiksmu nugalėjo Daną Hookerį (21-11) iš Naujosios Zelandijos, turėjusį nedaug laiko pasiruošimui.

D.Hookeris tik epizodiškai išlaikė kovą stovėsenoje. Netrukus I.Machačevas sulaukė progos parversti varžovą ir parteryje darė tai, ką moka geriausiai. Dagestanietis netrukus sugriebė varžovo ranką ir pradėjo atlikti „kimuros“ veiksmą. D.Hookeris nenorėjo pasiduoti, bet kovą galiausiai nutraukė teisėjas, kol I.Machačevas nespėjo sulaužyti varžovui rankos ar peties.

I.Machačevas per pustrečios minutės atliko vos 3 smūgius, bet daugiau ir nereikėjo – dagestanietis parteryje rūpinosi ne smūgiais, o skausmingo veiksmo ruošimu.

Dagestanietis UFC narve laimėjo jau 9-ą kovą iš eilės. Pergalę jis atšventė į narvą atsivedęs populiarųjį Hasbullą, kurį keletą kartų pakilnojo į viršų.

I.Machačevas po kovos pareiškė, kad dabar jis jau pasiruošęs kovoti dėl diržo, kuris šiuo metu priklauso Charlesui Oliveirai: „Kiek aš jau kovų iš eilės laimėjau? 9? Šitas divizionas užmigęs. Duokite man titulinę kovą. Aš jau pasiruošęs“.

Danielis Cormier paklausė, kodėl titulinę kovą turėtų gauti I.Machačevas, o ne Justinas Gaethje arba Michaelas Chandleris. Dagestanietis atkirto, kad amerikiečiai jau turėjo progų kautis dėl diržo ir pralaimėjo tas kovas.

Beje, pats J.Gaethje po šio interviu įgėlė D.Cormier, jog šis akivaizdžiai pataikauja I.Machačevui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų