Anglijoje – „Liverpool“ rezultatyvios lygiosios su „Brighton“ ir „Man City“ netikėtas kluptelėjimas VIDEO

2021.10.30 19:02
Rungtynių akimirka  | Scanpix nuotr.

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Liverpool“ ir „Brighton“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2 – 2.

Jordanas Hendersonas jau 4-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Sadio Mane 24-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0. Netrukus pastarasis dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.

Enockas Mwepu pirmojo kėlinio pabaigoje fantastišku smūgiu nepaliko šansų vartininku ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Lenadro Trossardas 65-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2. Netrukus pastarasis dar kartą nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tuo tarpu dešimtyje rungtyniauti likęs „Manchester City“ klubas 0 – 2 turėjo pripažinti „Crystal Palace“ futbolininkų pranašumą.

Wilfriedas Zaha jau 6-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Crystal Palace“ ekipą į priekį 1:0.

Aymericas Laporte pirmojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir Anglijos čempionai liko rungtyniauti dešimtyje.

Conoras Gallagheris 88-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Šeš 02-05 Burnley 20 : 00 Watford
Ant 02-08 West Ham United 21 : 45 Watford
Ant 02-08 Newcastle United 21 : 45 Everton
Ant 02-08 Burnley 22 : 00 Manchester United