Praėjus 8 metams po skyrybų M.Lopezas atidavė W.Narai nuosavybės teises į 2 mln. JAV dolerių vertės namus

2021.10.30 15:08
Wanda Nara ir Maxi Lopezas | Scanpix nuotr.

Wanda Nara ir Maxi Lopezas | Scanpix nuotr.

 Futbolo agentė Wanda Nara pastarosiomis dienomis labai dažnai patenka į žiniasklaidos akiratį. Dar visai neseniai ji pranešė, kad skiriasi su PSG futbolininku Mauro Icardi, kuris neva jai buvo neištikimas su aktore Maria Suarez. M.Icardi tada praleido PSG treniruotę ir grasino palikti klubą, bet galiausiai susitaikė su W.Nara ir penktadienį sugrįžo į PSG gretas bei sužaidė kėlinį prieš „Lille“ ekipą.

Argentinos žiniasklaidos teigimu, W.Nara iki šiol bylinėjosi su buvusiu vyru Maxi Lopezu. Buvęs „Barcelonos“ ir „AC Milan“ futbolininkas kaltino moterį, kad ši buvo jam neištikima su M.Icardi, o W.Nara tokį patį ieškinį pateikė prieš savo buvusį vyrą.

Praėjus 8 metams po skyrybų W.Nara ir M.Lopezas pagaliau pasiekė susitarimą. Futbolininkas ilgai nemokėjo alimentų moteriai, todėl nusprendė atiduoti jai visas nuosavybės teises į 2 mln. JAV dolerių vertės namus, kuriuose pora anksčiau gyveno.

Prabangus namas buvo pastatytas 11 namų, o bendras nekilnojamojo turto plotas yra net 1800 kvadratinių metrų. Trijų aukštų name yra 5 miegamieji kambariai, 5 vonios kambariai, 2 garažai ir dar 7 kambariai. Ten yra įrengtas ir žaidimų kambarys bei vyno rūsys.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų