O.G.Solskjaeris atvirame interviu: „Mano 18 metų su „Man United“ negali būti nubraukti per kelias savaites“

2021.10.30 12:01
Ole Gunnaras Solskjaeris | „Stop“ kadras

Ole Gunnaras Solskjaeris | „Stop“ kadras

 Po padidinamuoju stiklu esantis „Manchester Unites“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeris pažadėjo, kad dabartinė klubo pozicija ir rodomas žaidimas neapibrėš jo palikimo „Old Trafford“ stadione.

Šią savaitę norvegas buvo itin kritikuojamas po to, kai „Man United“ namuose 0 – 5 nusileido principiniams varžovams „Liverpool“.

Šeštadienį O.G.Solskjaeris ir „Man United“ laukia dar vienas rimtas iššūkis – „Tottenham“ – o pralaimėjimas sukeltų dar daugiau klausimų „Man United“ vadovams. Visgi šešiskart „Premier“ lygą laimėjęs ir pergalingame 1999 m. Čempionų lygos finale įvartį įmušęs buvęs puolėjas įsitikinęs, kad jis susigrąžins pasitikėjimą kaip treneris.

„Mano 18 metų, praleistų šiame klube, negali būti nubraukti per kelias savaites. Turėjau pakilimų ir nuosmukių kaip žaidėjas, pakilimų ir nuosmukių kaip šios komandos treneris ir kaip dublerių treneris. Aš visada kovoju. Neleisiu, kad šis laikotarpis mane apibūdintų. Šeštadienį sieksime teigiamo rezultato ir tai yra vienintelis dalykas, kurį galime padaryti. Mums reikia reakcijos, mums reikia rezultato“, – sakė O.G.Solskjaeris.

„Man United“ pralaimėjo trejas iš paskutinių keturių rungtynių „Premier“ lygoje, o treneris atskleidė, kad jau kalbėjosi su vadovais.

„Žinoma, kad bendravau su valdyba ir nesitikiu, kad jie ateis ir suteiks man garantijų. Kai vyksta rungtynės ir kai tu turi tokius burtus, kokius mes turime, mano darbas yra viską sutvarkyti ir aš stengiuosi tai daryti. Aš čia nesu tam, kad prašyčiau garantijų“.

Po to, kai sekmadienį jis apibūdino kaip „tamsiausią dieną“ per beveik trejus metus, O.G.Solskjaeris pripažino: „Miegojau gerai, bet tai buvo sunki savaitė“.

Kaip žaidėjas, O.G.Solskjaeris „Man United“ gretose žaidė nuo 1996 iki 2007 m. ir per 235 rungtynes pelnė 91 įvartį. 2008-2011 m. jis dirbo „Man United“ akademijoje, o pagrindinę komandą treniruoja nuo 2018 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų