P.Guardiola išreiškė palaikymą Xavi: „Jis yra pasiruošęs tapti „Barcelonos“ vyriausiuoju treneriu“

2021.10.30 11:50
Xavi  | Scanpix nuotr.

Xavi | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ klubo strategas Pepas Guardiola išreiškė savo palaikymą Xavi ir teigia, jog pastarasis yra pasiruošęs perimti „Barcelonos“ vyriausiojo trenerio postą.

„Jei tai įvyks, neturiu jokių abejonių, jog Xavi yra pasiruošęs tapti „Barcelonos“ vyriausiuoju treneriu. Jis pažįsta aplinką, kuri yra tokia svarbi. Jis išmano žaidimą, jaučia aistrą. Jis turi sukaupęs daugiau patirties nei turėjau aš, kai perėmiau komandos vairą. Ronaldas Koemanas ir Sergi Barjuanas bei Xavi žino, jog sėkmė priklauso nuo komplektacijos ir žaidėjų.

Žmonės pamiršta, jog mes esame atsakingi, bet mūsų įtaka yra mažesnė nei žmonės galvoja. Aš patyriau sėkmę su komanda dėl to, kokius žaidėjus turėjome. Žinoma, jog Xavi yra labai geras treneris. Jei jis taps kitu „Barcelonos“ treneriu, linkiu jam visko, kas geriausia, tikėkimės, jog komanda žingsnis po žingsnio galės sugrįžti ir vėl tapti tokia, kokia buvo.

Mes su R.Koemanu žinome, jog esame priklausomi nuo fiksuojamų rezultatų. Niekas negali išgyventi be rezultatų, nei R.Koemanas, nei Pepas. Jis yra mano draugas, linkiu jam sėkmės, esu įsitikinęs, kad jis padarė gerų darbų ir padėjo jauniems žaidėjams akademijoje“,- kalbėjo P.Guardiola.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų