Universalus D.Sabonio žaidimas neišgelbėjo „Pacers“ nuo dar vienos nesėkmės

2021.10.30 08:30
Domantas Sabonis | Scanpix nuotr.

Pergalių paieškos sunkiai sekasi Indianos „Pacers“ (1/5) krepšininkams su Domantu Saboniu, kurie patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės.

Lietuvio komanda šįsyk svečiuose 98:105 (38:26, 17:32, 19:27, 24:20) turėjo pripažinti Bruklino „Nets“ (3/3) ekipos pranašumą.

34 minutes ant parketo praleidęs D.Sabonis įmetė 16 taškų (6/10 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 atšokusius, perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 sykius suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

Indianos krepšininkai kur kas sėkmingiau pradėjo susitikimą ir pirmajame kėlinyje nutolo nuo varžovų (26:14), o antrajame ketvirtyje skirtumas dar šiek tiek padidėjo (46:30).

Visgi, tai tik išbudino miegantį žvėrį. Netrukus Bruklino klubas surengė atkarpą 10-0 ir nurėžė didžiąją dalį deficito (46:40). Dar prieš ilgąją pertrauką „Pacers“ galutinai išbarstė visą turėtą persvarą – po dviejų ketvirčių ekipas skyrė 3 taškai, tačiau jau nebuvo Indianos komandos pusėje (55:58).

Trečiąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo dar vienu smūgiu, atkarpa 10-0 ir dviženkliu pranašumu (57:68).

Lemiamo ketvirčio metu svečiai buvo išlyginę rezultatą (90:90), tačiau neilgam. Aštuoni šeimininkų taškai be atsako neleido oponentams persverti rezultato (90:98).

Vėliau svečiams atsitiesti jau nepavyko ir pergale džiaugėsi Bruklino ekipa.

„Pacers“: Torrey Craigas 28 (5/9 dvit., 4/7 trit., 6/8 baud., 11 atk. kam.), Chrisas Duarte 19, Domantas Sabonis 16 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeremy Lambas 12, Mylesas Turneris 9 (9 atk. kam.), T.J. McConnellis 8.

„Nets“: Jamesas Hardenas 29 (2/5 dvit., 3/6 trit., 16/19 baud., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevinas Durantas 22 (11 atk. kam., 7 rez. perd., 7 kld.), LaMarcusas Aldridge‘as 21 (8 atk. kam.), Joe Harrisas 9, Bruce‘as Brownas ir Paulas Millsapas po 8.