„Barcelona“ pergalių serija nutrūko Tel Avive

2021.10.28 22:58
Šarūnas Jasikevičius | „Twitter“ nuotr.

Po šešių iš eilės laimėtų rungtynių pirmąją nesėkmę Eurolygoje patyrė Barselonos „Barcelona“ (6/1) komanda, treniruojama Šarūno Jasikevičiaus.

Katalonai svečiuose 68:85 (18:31, 18:25, 18:9, 14:20) neatsilaikė prieš Tel Avivo „Maccabi“ (5/2) krepšininkus, kurie į savo sąskaitą įsirašė ketvirtą pergalę paeiliui.

8 minutes rungtyniavęs „Barcelona“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo atšokusį kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Svečiams rungtynių pradžia buvo sunki. Jau susitikimo pradžioje aikštės šeimininkai sugebėjo atsiplėšti (14:21) ir dar prieš ketvirčio pabaigą susikrovė dviženklį pranašumą (18:31).

Antrajame kėlinyje Barselonos klubas atrodė bejėgis, o įspūdingą intensyvumą demonstravę Tel Avivo krepšininkai tiesiog šuoliais šovė į priekį (24:45).

Po didžiosios pertraukos Š.Jasikevičiaus kariauna kiek aptvarkė reikalus ir ėmė mažinti deficitą. Trečiajame kėlinyje buvo pavykę priartėti iki 11 taškų (52:63).

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiams buvo reikalingas sėkmingas startas, tačiau nutiko priešingai – dvi atakas iš eilės rezultatyviai surengęs „Maccabi“ klubas vėl didino skirtumą (54:70). Aikštės šeimininkai vėl jautėsi stipriau aikštėje ir neleido svečiams jau atkurti intrigos – 68:85.

Šiose rungtynėse katalonai suklydo net 18 kartų, kai tuo tarpu varžovai perpus mažiau – 8.

„Barcelona“: Cory Higginsas 20 (4/7 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud.), Nikola Mirotičius 17 (4/6 trit.), Nickas Calathesas 9 (6 rez. perd., 5 kld.), Brandonas Daviesas 8 (7 atk. kam., 5 kld.).

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 17 (3/7 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), Scottie Wilbekinas 16, Derrickas Williamsas 12, Jalenas Reynoldsas ir Ante Žižičius po 10, Keenanas Evansas 9.