Siaubingą traumą prisiminęs D.Rose‘as: „Tai buvo mirčiai artimiausia patirtis“

2021.10.28 20:19
Derrickas Rose'as | Scanpix nuotr.

Derrickas Rose'as | Scanpix nuotr.

 2012 metais dabar jau Niujorko „Knicks“ komandai atstovaujantis Derrickas Rose‘as patyrė šiurpią kryžminių kelio raiščių traumą.

Krepšininkas tai prilygino patirčiai, esančiai arčiausiai mirties.

„Aš atsimenu viską. Pamenu, kai pašokau ir nusileidęs ant parketo išgirdau trakštelėjimo garsą. Siaubingą skausmą jaučiau tik pradžioje, tačiau nenorėjau šaukti. Kai tai nutiko, girdėjau arenoje kalbančius žmones ir tikėjausi, kad nieko rimto nenutiko. Tada nuvykome į ligoninę, atlikome tyrimus ir visą ta laiką meldžiausi, kad trauma nebūtų rimta.

Tuomet priėjo daktaras ir pasakė, kad man plyšo raiščiai. Negalėjau tuo patikėti. Aš tai pavadinčiau mirčiai artimiausia patirtimi“, – teigė D.Rose‘as.

Siaubinga atrodė ne tik pačiam D.Rose‘ui, tačiau ir jo komandos draugui Joakimui Noah.

„Kai sužinojau, kad Derrickui trūko kryžminiai kelio raiščiai, aš pamenu net kvapus tuo metu, su kuo buvau ir visa kita. Panašų jausmą turėjau tik 2001 metais, kai rugsėjo 11 dieną lėktuvai daužėsi į bokštus. Žmonės galvoja, ką jis čia tauškia, tačiau aš tik sakau, kaip jaučiausi tuo metu“, – pripažino J.Noah.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų