0

Priekaištų parketui turėję „CBet“ krepšininkai krito Kėdainiuose

2021.10.27 21:04
„CBet“ ir „Nevėžio-Optibet“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Antrąją nesėkmę paeiliui Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyre patyrė Jonavos „CBet“ (2/3) krepšininkai.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 65:81 (15:24, 15:13, 16:18, 19:26) nusileido Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (1/4) komandai, kuriai tai buvo pirmoji pergalė turnyre.

Svečiai dar prieš susitikimą skundėsi, kad aikštėje jaučiasi stiprus lako kvapas. Edvinas Šeškus socialiniuose tinkluose pasidalino, kad jo ekipos draugai nesijaučia gerai aikštėje užuosdami tokį kvapą, tačiau jie vis tiek yra priversti žaisti.

Edvino Šeškaus žinutė „instagrame“ | asmeninio archyvo nuotr.

Aikštės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje davė rimtą paraišką pergalei ir susikrovė dviženklę persvarą (9:22).

Jonaviškiai nenuleido rankų ir po didžiosios pertraukos sugrįžo į rungtynes. Ne tik pavijo oponentus, tačiau ir persvėrė rezultatą (38:37).

Visgi, kėdainiečiai greitai reagavo ir atšaldė oponentų sėkmingą atkarpą spurtu 7-0 (38:44).

Galiausiai ketvirtajame kėlinyje Kėdainių komanda dar labiau nutolo – padidino skirtumą iki rekordinio 20 taškų (55:75) ir padėjo tašką susitikime.

„CBet“: Juanas Palaciosas 18 (6/14 dvit., 0/1 trit., 6/8 baud., 7 atk. kam.), Justinas Ramanauskas 10, Laimonas Kisielius (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Kahlilas Thomasas po 9, Vitalijus Kozys 7 (9 atk. kam.).

„Nevėžis-Optibet“: Vytenis Čižauskas 26 (7/15 dvit., 2/5 trit., 6/9 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 30 n. b.), Rihardas Kuksikas ir Abramo Canka po 12, Paulius Murauskas 9 (8 atk. kam.), Amaras Sylla 8 (15 atk. kam.).