Šeštadienį Marijampolėje – finalinis mūšis dėl „Drift Arena Cup“ nugalėtojo vardo

2021.10.27 11:47
„Drift Arena Cup“ | Organizatorių nuotr.

„Drift Arena Cup“ | Organizatorių nuotr.

 Jau artėjantį šeštadienį Marijampolėje esančioje ir šoninio slydimo gerbėjams jau puikiai pažįstamoje „Drift Arena“ trasoje įvyks ketvirtasis „Drift Arena Cup“ etapas. Tai bus finalinės sezono varžybos, po kurių paaiškės, kam atiteks ne tik garbė, bet ir organizatorių įsteigtas 1500 eurų vertės prizinis fondas.

Paskutinysis etapas žada būti itin intriguojantis, kadangi į paskutines „Drift Arena Cup“ varžybas susirinkti planuoja net ir tie šoninio slydimo meistrai, kurie iki šiol čia nedalyvavo arba pasirodydavo tik epizodiškai. Išties gausios pajėgos atvyksta tų dalyvių, kurie šiemet varžėsi Lietuvos „drifto“ čempionato „Pro“, „Semi-Pro“ ir „Street“ lygose.

Pabaigę savo sezoną ir sveikus automobilius išsaugoję pilotai čia norės sau pasidaryti gerą sezono uždarymo treniruotę, bet tuo pačiu gali sumaišyti kortas

„Drift Arena Cup“ varžybų serijos nuolatiniams dalyviais. O tai kelia bene daugiausiai intrigos.

„Drift Arena Cup“ | Organizatorių nuotr.

„Drift Arena Cup“ | Organizatorių nuotr.

Kol kas po jau įvykusių trijų „Drift Arena Cup“ etapų turnyrinėje lentelėje lyderiauja „Urta Drift“ komandos atstovas Salvijus Budrys. Jo sąskaitoje šiuo metu yra 293,5 taško. Tačiau lyderis negali jaustis ramus, kadangi nesėkmės atveju ir jam iškritus iš varžybų TOP16 kovose, į rikiuotės viršūnę gali prasibrauti ir keli žemiau jo lentelėje esantys pilotai. Be to, svarbius taškus nugvelbti čia pretenduos ir tik paskutiniame etape startuosiantys „drifto“ meistrai iš aukštesnių lygų.

Antroje vietoje su 243,1 taško klasifikuojamas Yakub Tarasevich iš „Side to Side“ ekipos. Nuo pastarojo vos 5,1 taško atsilieka „Dark Demons Druskininkai“ komandos pilotas Justinas Pečiukonis. Taigi, jų šansai laimėti „Drift Arena Cup“ taip pat yra daugiau ne matematiniai.

Visgi ir šie du prizininkai nėra nepavejami. Palankiai susiklosčius aplinkybėms ir pademonstravus gerą rezultatą, šansų į trejetuką patekti turi ir Oskaras Juodis iš „Krebždesys“ komandos, Ignas Kringelis iš „Urta Drift“, Eimantas Subačius iš „Lunatic“, Rimvydas Narauskas ir Tautvydas Gylys, atstovaujantys „Street Horrors“ bei „Motorsport Ukmergė“ pilotas Karolis Kolosovas.

„Drift Arena Cup“ | Organizatorių nuotr.

„Drift Arena Cup“ | Organizatorių nuotr.

Nėra jokių abejonių, kad paskutinysis etapas bus išties dramatiškas. Tai paskutinės sezono lenktynės, todėl pilotai trasoje atiduos visas jėgas ir negailės savo technikos. Čia tikrai bus galima išvysti ir ėjimų „Va Bank“, kadangi saugotis ir taupyti jau nebėra prasmės, o kai kuriems pilotams prizinis 1500 eurų vertės fondas jau pasiekiamas ranka.

Viską lems būtent paskutinysis „Drift Arena Cup“ etapas, todėl žiūrovams kvapą gniaužiantys vaizdai – garantuoti. Be to, organizatoriai paskutiniam etapui trasos pašonėje ketina įrengti ir tribūnas. Jose žiūrovai galės dar patogiau mėgautis pačiu gražiausiu šoninio slydimo spektakliu.

Kol kas naujų apribojimų renginiams atvirame ore nėra numatyta – žiūrovų skaičius nėra ribojamas, nebus reikalaujama ir Galimybių paso. Tie „drifto“ gerbėjai, kurie negalės varžybų išvysti gyvai, jas galės stebėti tiesiogiai „Drift Arena Marijampolė“ „Facebook“ paskyroje.

Nors šis etapas bus paskutinis „Drift Arena Cup“ varžybų serijoje, organizatoriai įvairias „drifto“ treniruotes ir renginius ketina rengti ir žiemą. Apie žiemos planus ketinama pranešti kiek vėliau.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų