D.Hookeris apie P.Costos antsvorį: „Už tokius dalykus pas mus būtum sumuštas gatvėje“

2021.10.26 12:48
Danas Hookeris | Scanpix nuotr.

Danas Hookeris | Scanpix nuotr.

 Iš Naujosios Zelandijos kilęs UFC kovotojas Danas Hookeris, kalbėdamas su „Submission Radio“, pažėrė kritikos brazilui Paulo Costai. Pastarasis prieš kovą su italu Marvinu Vettori nesivargino mesti svorį ir sutiko kovoti tik tada, kai svorio limitas buvo pakeltas net 20 svarų (9,07 kg).

„Costa dar nėra tiek pasiekęs, kad galėtų „praslysti“ su tokiais dalykais. Taip, Nickas Diazas kažką panašaus irgi neseniai padarė, bet jis šiam sportui davė daug daugiau nei Costa ir apie svorio kategorijos keitimą pranešė kur kas anksčiau. Jei Costa pas mus Naujojoje Zelandijoje ar Australijoje į treniruočių salę ateitų priaugęs 10 kg svorio ir dar dėl to kitiems draskytų akis, tai jis būtų sumuštas tiesiog gatvėje.

Tai, ką padarė Costa, yra nepagarbu. Aš pats visada metu svorį iki reikiamos ribos, nes taip parodau pagarbą varžovui, treneriams, fanams ir tam, ką reprezentuoja kovinis sportas. Costa savo elgesiu tiesiog „pasiuntė“ visus fanus, varžovą ir pačią UFC“, - sakė D.Hookeris.

D.Hookeris neseniai nugalėjo Nasratą Haqparastą ir sutiko praėjus vos 5 savaitėms dalyvauti „UFC 267“ turnyre. Šį savaitgalį narve jo lauks grėsmingas dagestanietis Islamas Machačevas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų