-

Pergalinga V.Šeškaus auklėtinių serija baigėsi Šiauliuose

2021.10.25 20:56
„CBet“ ir „Žalgirio“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Keturias pergalės iš eilės „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojusi Jonavos „CBet“ (4/2) galiausiai neišsilaikė pergalingame kelyje.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 87:93 (21:27, 17:18, 25:21, 24:27) nusileido Šiaulių „Šiauliai-7bet“ (3/3) krepšininkams.

Atitrūkti aikštės šeimininkai sugebėjo dar pirmajame kėlinyje, kai surengė sėkmingą atkarpą 7-0 ir įgijo 8 taškų pranašumą (19:27), o antrojo ketvirčio pradžioje padidino skirtumą jau iki dviženklio (25:35).

Jonaviškiai iniciatyvą perėmė po didžiosios pertraukos ir sparčiai ėmė vytis oponentus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą (60:56).

Vis dėlto, jo neišsaugojo. Šiauliečiai greitai atsitiesė ir ketvirtą kėlinį pradėjo spurtu 8-0, kuris leido atsiplėšti dviženkle persvara (65:77).

Per likusį laiką saugų atstumą išlaikę aikštės šeimininkai išsaugojo pergalę savo rankose – 87:93.

„CBet“: Laimonas Kisielius 17 (5/7 dvit., 1/4 trit., 4/5 baud.), Edvinas Šeškus 16 (10 atk. kam.), Juanas Palaciosas 15, Jacksonas Dubinski 11 (6 rez. perd.), Lachlanas Andersonas 9.

„Šiauliai-7bet“: Giedrius Staniulis 23 (10/11 dvit., 3/7 baud., 10 atk. kam.), Jonathanas Elmore‘as 20, Donatas Sabeckis 13, Martynas Varnas 12, Paulius Danusevičius 9 (7 atk. kam.).